Комерціалізація винаходів та трансфер технологій: IP офіс та Національний університет “Запорізька політехніка” підписали меморандум про співпрацю « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Зовнішнє оцінювання
Рейтинги ЗВО України
Світові рейтинги ЗВО
Інформація
ЗВО України
ТОП-10 ЗВО України
Інформація для рейтингу
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
: пошук :
 
: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
Комерціалізація винаходів та трансфер технологій: IP офіс та Національний університет “Запорізька політехніка” підписали меморандум про співпрацю
13-11-2023

Підтримці розробок та інновацій у межах функціонування National IP&Innovations Hub сприятиме співробітництво між ІР офісом та Національним університетом “Запорізька політехніка”. Також на базі вишу відкрили Центр підтримки технологій та інновацій (TISC).

Документ зокрема передбачає:

 • залучення до спільних інноваційних проєктів;

 • інформаційну підтримку з питань IP;

 • консультаційну діяльність стосовно комерціалізації ОПІВ та трансферу технологій;

 • спільні навчальні заходи, тренінги та майстер класи;

 • співпрацю з вишами та науковими установами регіону;
  координацію грантової діяльності.

 • Також під час зустрічі було обговорено питання щодо підключення регіонального TISC до баз даних ВОІВ та можливості створення регіонального інноваційного хабу на базі Національного університету “Запорізька політехніка”.

  Інноваційні екосистеми регіональних масштабів важливі для глобального розвитку держави, – наголосили представники ІР офісу:

  “Інновації – це найцінніший ресурс сьогодення. National IP&Innovations Hub об’єднує та підтримує творчість винахідників, інноваторів, авторів, креаторів та розвиток інноваційних проєктів в Україні і це вкотре підтверджує підписання Меморандуму з Національним університетом “Запорізька політехніка””, – зазначив Ігор Паренчук, заступник директора IP офісу.

  “Для нас дуже цінно, що до мережі TISC, що є міжнародним проєктом підтримки винахідництва, інновацій та стартап проєктів, започаткованим ВОІВ, приєднався Національний університет «Запорізька політехніка», який представляє Запорізький регіон. Разом ми формуємо інноваційну та конкурентоздатну платформу, яка сприятиме зростанню кількості винаходів та інших об’єктів права інтелектуальної власності та їх подальшій реалізації для блага суспільства”, – підкреслила Анастасія Ярмолюк, начальниця відділу розвитку мережі центрів підтримки технологій та інновацій Департаменту розвитку інновацій IP офісу.

  Співпраця представників IP офісу та Національного університету “Запорізька політехніка” допоможе креаторам, винахідни кам та науковцям отримати належні та високоякісні послуги у межах функціонування National IP&Innovations Hub.

  Як раніше повідмляв IP офіс - Меморандум про співпрацю було підписано з Житомирською політехнікою.

  : анонси :
  : акценти :
  : зовнішнє оцінювання :
  : Популярне :
  : наші дані :
  Контакт:
  тел.:
  +380 (44) 246-27-83,
  +380 (44) 246-27-84 (*147)
  факс:
  +380 (44) 246-27-83,
  +380 (44) 246-27-84 (*122)
  м. Київ, вул. Смілянська, 4
  Карта проїзду
  e-mail: inf@euroosvita.net

  При повному або частковому відтворенні інформації посилання на euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
  euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів