UNESCO: Всесвітній день науки за мир і розвиток « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Зовнішнє оцінювання
Рейтинги ЗВО України
Світові рейтинги ЗВО
Інформація
ЗВО України
ТОП-10 ЗВО України
Інформація для рейтингу
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
: пошук :
 
: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
UNESCO: Всесвітній день науки за мир і розвиток
10-11-2023

Щороку 10 листопада відзначається Всесвітній день науки за мир і розвиток, який підкреслює важливу роль науки в суспільстві та необхідність залучення широкої громадськості до дебатів щодо нових наукових проблем. Це також підкреслює важливість і актуальність науки в нашому повсякденному житті.

Пов’язуючи науку з суспільством, Всесвітній день науки за мир і розвиток спрямований на те, щоб громадяни були поінформовані про досягнення в галузі науки. Це також підкреслює роль вчених у розширенні нашого розуміння дивовижної крихкої планети, яку ми називаємо домівкою, і в тому, щоб наші суспільства стали більш стійкими.

Цього року святкування підкреслить важливість зміцнення довіри до науки

Роль науки у формуванні нашого спільного майбутнього може бути виконана лише тоді, коли є довіра до науки. Саме довіра до науки сприяє розробці та застосуванню науково обґрунтованих рішень для багатогранних викликів нашого світу. Довіра до науки – це складне питання. Це впливає на спосіб роботи вчених і на те, як наука сприймається суспільством. Крім того, підвищення довіри до науки зміцнює науково обґрунтовані політичні рішення та підтримку суспільства для їх застосування.


Докладніше на сайті unesco.org >>>

: анонси :
: акценти :
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
(044) 290-41-24
(044) 290-41-24 (*122)
факс:
(044) 290-41-24
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів