IREG Observatory: Leiden Ranking опублікує новий рейтинг університетів з використанням відкритих даних « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Зовнішнє оцінювання
Рейтинги ЗВО України
Світові рейтинги ЗВО
Інформація
ЗВО України
ТОП-10 ЗВО України
Інформація для рейтингу
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
: пошук :
 
: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
IREG Observatory: Leiden Ranking опублікує новий рейтинг університетів з використанням відкритих даних
18-09-2023

Центр науково-технічних досліджень (CWTS) Лейденського університету, Нідерланди, оголосив, що наступного року опублікує новий рейтинг університетів з використанням відкритих даних і відкритих алгоритмів. Це доповнить поточні рейтинги, отримані на основі даних з Web of Science.

За словами Лудо Уолтмана (Ludo Waltman), заступника директора CWTS, більшості поточних рейтингів бракує прозорості, вони об’єднують складні показники в одне число та надають недостатню інформацію про свою методологію.

Повідомляється, що Волтман сказав, що «якщо дані будуть стануть доступними, кожен, хто має певний рівень обчислювальних навичок, може скласти власний рейтинг, а це означає, що ми демократизуємо дискусію про те, що має значення в науці». Він сказав, що CWTS використовуватиме ту саму методологію як для відкритого коду, так і для стандартного рейтингу.

Залежно від результатів і отримання нових рейтингів, CWTS розгляне, як діяти далі.

: анонси :
: акценти :
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
(044) 290-41-24
(044) 290-41-24 (*122)
факс:
(044) 290-41-24
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів