Науковці Кременчуцького національного університету спільно з британськими колегами розроблятимуть робота для розмінувань « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Зовнішнє оцінювання
Рейтинги ЗВО України
Світові рейтинги ЗВО
Інформація
ЗВО України
ТОП-10 ЗВО України
Інформація для рейтингу
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
: пошук :
 
: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
Науковці Кременчуцького національного університету спільно з британськими колегами розроблятимуть робота для розмінувань
5-09-2023

31 серпня відбулася робоча зустріч науковців Кременчуцького національного університету та Університету Лестера (Великобританія). В ній узяли участь фахівці в галузі біоінженерії, які спільно працюватимуть над створенням робота для розмінувань.

Кременчуцький національний університет представляли: ректор КрНУ професор Михайло Загірняк, перший проректор професор Володимир Никифоров, директор Центру міжнародної діяльності КрНУ доцент Андрій Гладир, професор Володимир Драгобецький, доцент Михайло Єлізаров, доцент Дмитро Мамчур.

Модератором зустрічі виступив керівник дослідницької групи біомедичної інженерії (BERG) Інженерної школи Університету Лестера д-р Тім К. Пірс (Tim C. Pearce, PhD FInstP SFHEA , Reader in Bioengineering).

Мета зустрічі – узгодження теми спільних досліджень в галузі біоінженерії та визначення шляхів їх фінансування.

За пропозицією британської сторони, темою досліджень обрана ідея розробки універсального робота для розмінувань, який міг би працювати на землі та у повітряному просторі. Пропозицію озвучив доктор Тім К. Пірс, зауваживши, що з урахуванням того, які значні площі в Україні наразі заміновані, і скільки часу та людських і технічних ресурсів знадобиться для їх розмінування, це надзвичайно актуальна тематика. Він підкреслив, що британці розуміють всю серйозність зазначеної проблеми, на вирішення якої можуть піти роки.

Під час попередніх консультацій ідея створення робота для розмінувань вже обговорювалась, тож науковці КрНУ підтримали цю пропозицію, як дійсно актуальну та важливу для відновлення України. Доценти Єлізаров та Мамчур представили доповіді щодо проблеми замінування в Україні.

Наукові дослідження потребують фінансування. Британці запропонували подавати заявку на міжнародний грант в рамках програми Євросоюзу «Горизонт Європа». Учасники зустрічі схвалили пропозицію. Наразі в командах триває робота над заявкою для участі у конкурсі.

: анонси :
: акценти :
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
(044) 290-41-24
(044) 290-41-24 (*122)
факс:
(044) 290-41-24
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів