Львівська міська рада: У Львові створять Дослідний центр для студентів інженерних спеціальностей « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Зовнішнє оцінювання
Рейтинги ЗВО України
Світові рейтинги ЗВО
Інформація
ЗВО України
ТОП-10 ЗВО України
Інформація для рейтингу
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
: пошук :
 
: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
Львівська міська рада: У Львові створять Дослідний центр для студентів інженерних спеціальностей
17-08-2023

Дослідний центр для студентів інженерних спеціальностей у Львові: 30 серпня стартує інвестиційний конкурс

У Львові створять Дослідний центр для студентів інженерних спеціальностей. У Львівській міській раді відбулося засідання конкурсної комісії, під час якого офіційно затвердили пакет документів та терміни проведення інвестиційного конкурсу зі створення Дослідницького центру для студентів інженерних спеціальностей на вул. Каліча Гора, 5.

Офіційний старт прийому заявок – 30 серпня 2023 року. Разом з оголошенням про початок прийому заявок буде опубліковано конкурсну документацію з усіма деталями проведення конкурсу. Прийом заявок на участь у конкурсі триватиме упродовж тридцяти одного дня до 18:00 години 29 вересня 2023 року.

Нагадаємо, 6 липня 2023 року сесія Львівської міської ради прийняла Ухвалу №3413 про реалізацію інвестиційного проєкту «Створення Дослідного центру для студентів інженерних спеціальностей на вул. Каліча Гора, 5».

Інвестиційний проєкт передбачає реконструкцію закинутої будівлі площею 1352 м кв. на вул. Каліча Гора, 5 під Дослідний центр. У центрі обʼєднають 11 лабораторій з напрямків штучного інтелекту, інтернету речей, робототехніки, біоінженерії, людино-машинної взаємодії, механічної обробки, кібербезпеки, AR/VR та Gamedev-технологій, Design Thinking, а також мітинг руми, лекторії та навчальні приміщення. Доступ до лабораторій, навчальних приміщень центру та розхідних матеріалів буде безкоштовним для всіх студентів, аспірантів, науковців відповідного спрямування.

Детальну інформацію щодо конкурсу шукайте на інвестиційному порталі Львова, на сторінці Invest in Lviv та на офіційному сайті Львівської міської ради у середу, 30 серпня.

: анонси :
: акценти :
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
(044) 290-41-24
(044) 290-41-24 (*122)
факс:
(044) 290-41-24
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів