University World News: Прискорення відновлення завдяки інноваціям у повоєнній Україні « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Зовнішнє оцінювання
Рейтинги ЗВО України
Світові рейтинги ЗВО
Інформація
ЗВО України
ТОП-10 ЗВО України
Інформація для рейтингу
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
: пошук :
 
: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
University World News: Прискорення відновлення завдяки інноваціям у повоєнній Україні
12-08-2023

Вчені прогнозують, що значна частина відбудови та економічного відновлення України у повоєнний період базуватиметься не на старій пострадянській промисловості, яка домінувала на більшій частині країни до російського вторгнення, а на новітніх рішеннях штучного інтелекту.

Незважаючи на нинішній конфлікт, який завдав шкоди або руйнувань більш ніж 2000 школам та університетам, ряд закладів вишої освіти вже закладають основу для нового сталого майбутнього за підтримки ініціативи Європейського Союзу, що заохочує інновації та підприємництво.

Програма Ukraine Aid є частиною пілотної програми «Горизонт Європа», яку координує European Institute of Innovation and Technology (EIT) з метою підвищення інноваційного та підприємницького потенціалу закладів вищої освіти (ЗВО) у Європі та за її межами.

На думкум Луїзи Бунеску (Luisa Bunescu), координатора програми EIT HEI у Льовені (Бельгія), вона вже дає відчутні результати.

Вона розповіла University World News, що з тих пір як EIT запросив українські виші приєднатися до пілотної програми, 26 українським університетам було виділено 1,5 млн євро (1,6 млн доларів США), а останній заклик був зосереджений на новітніх технологіях, таких як штучний інтелект.

Серед залучених українських інституцій – Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського, партнер проекту EIT HEI’s innovAId, до якого входять університети з Нідерландів, Бельгії, Польщі, Португалії та України, які спільно працюють над розвитком використання штучного інтелекту у великих даних, цифровому здоров'ї, носимих пристроях та електронних медичних картках у охороні здоров'я та наукових дослідженнях...

Ще одним українським університетом, який користується програмою EIT's Ukraine Aid є Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича, один із найстаріших класичних університетів України.

Руслан Білоскурський, декан економічного факультету університету, координує проект Innovation Laboratories for Climate Action (ILCA).

Провідним партнером виступає Savonia University of Applied Sciences in Finland, а до консорціуму також входять Stefan cel Mare University of Suceava in Romania та University of Forestry in Bulgaria, а також Vilnius College Technologies and Design in Lithuania та дві інші українські установи – Національний науковий центр Інститут сільського господарства та Університет Короля Данила.


Докладніше на сайті University World News >>>

: анонси :
: акценти :
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
(044) 290-41-24
(044) 290-41-24 (*122)
факс:
(044) 290-41-24
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів