Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна запрошує на навчання в освітньому хабі в м. Мюнхен (Німеччина) « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Зовнішнє оцінювання
Рейтинги ЗВО України
Світові рейтинги ЗВО
Інформація
ЗВО України
ТОП-10 ЗВО України
Інформація для рейтингу
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
: пошук :
 
: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна запрошує на навчання в освітньому хабі в м. Мюнхен (Німеччина)
25-05-2023

Каразінський університет, найкращий університет України згідно з британським рейтингом QS, продовжує підтримувати статус університету міжнародного рівня та розширювати міжнародні зв’язки.

У 2022 році Каразінський разом із Культурним центром GOROD (м. Мюнхен, Німеччина) підписали договір про співробітництво, відповідно до якого освітній хаб у м. Мюнхен (Німеччина) готовий прийняти студентів Каразінського, що знаходяться в Європі!

Запрошуємо випускників, що закінчують у 2023 році 11 клас української загальноосвітньої школи, а також громадян України, що нині перебувають у країнах Європи, до навчання за бакалаврськими програмами в Каразінському університеті в Мюнхені:

 • спеціальність 122 Комп’ютерні науки, освітня програма «Теоретична та прикладна інформатика» (факультет математики та інформатики);

 • спеціальність 113 Прикладна математика, освітня програма «Прикладна математика» (факультет математики та інформатики);

 • спеціальність 091 Біологія, освітня програма «Біологія» (біологічний факультет);

 • спеціальність 034 Культурологія, освітня програма
 • «Візуальне мистецтво та менеджмент культурних проєктів» (філософський факультет);

 • спеціальність 073 Менеджмент, освітня програма «Менеджмент» та освітня програма «Бізнес-адміністрування» (навчально-науковий інститут «Каразінська школа бізнесу»);

 • спеціальність 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність, освітня програма «Підприємництво» (навчально-науковий інститут «Каразінська школа бізнесу»).

 • Для вступу необхідно скласти національний мультипредметний тест, зокрема у центрах тестування, які відкриті за кордоном.

  Навчання студентів буде проходити українською мовою. Форма навчання — змішана, очно-дистанційна. Очні заняття (практичні та лабораторні) будуть проводитися в Мюнхені в освітньому центрі на базі Культурного центру GOROD.

  Додатково студенти вивчатимуть німецьку мову, готуючись до складання іспиту DaF (Deutsch als Fremdsprache).

  У разі зацікавлення реєструйся за посиланням.

  Після реєстрації вас запросять до телеграм-чатів, де ви зможете поставити інші питання.

  Докладніше на сайті karazin.ua >>>

  : анонси :
  : акценти :
  : зовнішнє оцінювання :
  : Популярне :
  : наші дані :
  Контакт:
  тел.:
  +380 (44) 246-27-83,
  +380 (44) 246-27-84 (*147)
  факс:
  +380 (44) 246-27-83,
  +380 (44) 246-27-84 (*122)
  м. Київ, вул. Смілянська, 4
  Карта проїзду
  e-mail: inf@euroosvita.net

  При повному або частковому відтворенні інформації посилання на euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
  euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів