Керівник проекту "ТОП-200 Україна" за запрошенням відвідала Університет Упсала (Uppsala University Sweden) « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Зовнішнє оцінювання
Рейтинги ЗВО України
Світові рейтинги ЗВО
Інформація
ЗВО України
ТОП-10 ЗВО України
Інформація для рейтингу
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
: пошук :
 
: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
Керівник проекту "ТОП-200 Україна" за запрошенням відвідала Університет Упсала (Uppsala University Sweden)
30-04-2023

Наприкінці квітня, за запрошенням Uppsala University Sweden (Швеція), керівник Центру міжнародних проєктів «Євроосвіта» Олеся Линовицька взяла участь у семінарі "War in Ukraine: Academic Perceptions".

Керівник проекту \


Керівник проекту \


Система роботи закладів вищої освіти України в умовах воєнного стану і в повоєнний період потребують значної трансформації усієї системи як в цілому, так і всіх її напрямів роботи зокрема. Питанням щодо забезпечення стійкості освіти в Україні, розробки актуальної моделі співпраці з міжнародною освітянською та науковою спільнотою, пріоритетним напрямам діяльності закладів вищої освіти в Україні , інноваційним підходам в наданні освітніх послуг був присвячений семінар, який проходив в університеті Упсала. Під головуванням pofessor Skytteanus - Li Bennich-Bjőkman, в заході взяли участь, Claes Levinsson - директор Інституту євразійських досліджень, професор С.Курбатов, дослідники зі Швеції та України.

Керівник проекту \


Керівник проекту \Довідково:
Uppsala University заснований у 1477 році, головний корпус Університету споруджено у 1879–1887 роках. У 18 столітті в Уппсальському університеті викладав медицину і природознавство Карл Лінней, астрономію — Андерс Цельсій.
Серед випускників університету є 16 лауреатів Нобелівської премії, з яких 9 отримали нагороди за відкриття, зроблені під час навчання в університеті УпсалиДодатково:
Керівник проекту "ТОП-200 Україна" відвідала Шведський університет сільськогосподарських наук (Sveriges lantbruksuniversitet)

: анонси :
: акценти :
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
(044) 290-41-24
(044) 290-41-24 (*122)
факс:
(044) 290-41-24
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів