Цифрова компетентність у медичній сфері на сьогодні є невіддільною складовою компетенції професійної, адже робота в ЕСОЗ передбачає високий рівень цифрової грамотності медичних працівників.Нагадаємо, що для стимулювання розвитку цифрової компетентності медичних працівників МОЗ вніс
зміни до порядку проведення атестації лікарів, що передбачають нарахування додаткових балів під час атестації за підвищення рівня володіння цифровими компетенціями медичними працівниками.
На платформі «Дія. Цифрова освіта»
з’явився новий освітній серіал про регіональну цифрову трансформацію. Одна із серій цього серіалу присвячена темі цифрової медицини та змінам і пріоритетам, які зараз впроваджуються в цьому напрямі в нашій країні.
Цього тижня МОЗ долучається до національної інформаційної кампанії, що проводить Міністерство цифрової трансформації, стимулюючи навчання цифрових навичок.
Проєкт дозволяє дізнатися більше про те, як посилювати себе у роботі, навчанні, спілкуванні та саморозвитку. Усі охочі можуть долучитися до інтерактивних завдань у соціальних мережах «Дія. Цифрова освіта».
«Сьогодні цифрові навички є необхідними для лікаря і суттєво впливають на його професійну діяльність, – говорить Марія Карчевич, заступниця міністра охорони здоров’я з питань цифрового розвитку. – Постійний професійний розвиток, у тому числі і посилення цифрової грамотності медичних працівників, – одне із наших пріоритетних завдань».