Український хаб у Німеччині розпочав роботу в Лейпцигу за підтримки найбільшого міжнародного фонду «DVV International», який опікується навчанням упродовж життя.«Місія мережі українських освітніх хабів за кордоном – надати можливість нашим дітям продовжити навчатись за українською державною програмою, а їхнім батькам – опанувати найзатребуваніші навички на ринку праці задля подальшого працевлаштування. Саме тому цей проєкт був визначений пріоритетним у сфері освіти під час війни», – повідомив Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.
Українські освітні хаби реалізують концепцію навчання упродовж життя (Life Long Learning), яка є в компетенції Міністерства освіти і науки України. Адже у сучасному світі знання застарівають дуже швидко і для того, щоб бути конкурентоспроможними, необхідно постійно вдосконалюватися.
Українців в освітньому хабі Німеччини чекає багато корисних та цікавих можливостей:
1. навчання за українською програмою;
2. оволодіння IT-професіями та найзатребуванішими навичками на ринку праці (soft skills);
3. навчання українській, німецькій та англійській мовам;
4. визначення професії у відповідності власним здібностям за допомогою штучного інтелекту;
5. дізнатись про особливості проживання в Німеччині;
6. сприяння у працевлаштуванні;
7. екскурсії та змістовний відпочинок.
Усі заходи – безкоштовні.
«Наразі відкрито 16 освітніх хабів як в Україні, так і в інших країнах, зокрема у Польщі, Словаччині, Угорщині, Чехії, Болгарії, Швейцарії та Великій Британії і ось сьогодні – у Німеччині», – заявила координаторка українських освітніх хабів, виконавча директорка Асоціації інноваційної та цифрової освіти Марія Богуслав.
За її словами, робота щодо розширення мережі освітніх хабів в країнах, де нині перебувають українці через війну, яку розв’язала рф, буде продовжена.
Офіційний сайт українського освітнього хабу в Німеччині – germany.eduhub.org.uaОфіційний сайт мережі українських освітніх хабів – eduhub.org.ua.Координаторка українського освітнього хабу в Німеччині – Антоніна Ващенко, v.antonina.v@ukr.net.Нагадаємо, експерти проєкту
#stop_sexтинг надали поради, як українцям убезпечити себе за кордоном в умовах кризи.