НТУУ "КПІ імені Ігоря Сікорського": Навчання штучному інтелектові від Intel « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Зовнішнє оцінювання
Рейтинги ЗВО України
Світові рейтинги ЗВО
Інформація
ЗВО України
ТОП-10 ЗВО України
Інформація для рейтингу
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
: пошук :
 
: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
НТУУ "КПІ імені Ігоря Сікорського": Навчання штучному інтелектові від Intel
29-09-2022

29 вересня ректор КПІ Михайло Згуровський провів перемовини з директором Intel Technology Poland Michael Dzoga.

Сторони домовилися про надання КПІ й технічним університетам України (за їхнім запитом) доступу до онлайн-курсів зі штучного інтелекту: advanced level — для професіоналів і intermediate level — для студентів різних інженерних спеціальностей.

Після підписання ліцензійних угод і владнання нескладних організаційних питань уже з нового навчального року студенти й викладачі КПІ та інших технічних університетів зможуть вивчати штучний інтелект від світового гранда.

Повоєнна інноваційна трансформація України

28 вересня 2022 року ректор КПІ Михайло Згуровський провів перемовини з президентом Світової організації з ранжування університетів (IREG) Вальдемаром Савінськи та президенткою Польської освітньої фундації Perspektywy Біанкою Савінськи.

Сторони обговорили можливість залучення КПІ до міжнародної програми повоєнного інноваційного відновлення економіки України. Зазначили, що важливим завданням є підготовка нового покоління українців до відбудови країни, допоки війна все ще завдає їй значних збитків.

Для цього знадобляться добре освічені люди з ІТ-кваліфікацією, а також тісні, органічні відносини з Польщею та іншими європейськими країнами. Це допоможе задовольнити потреби все дедалі потужнішої цифрової економіки. Війна змусила мільйони українців, більшість з яких жінки, емігрувати до Польщі й, у меншій кількості, до інших європейських країн. Це викликає потребу в їхньому навчанні й адаптації до реалій і вимог польської та європейської економіки й суспільства.

Польський ринок праці вже відчуває дефіцит фахівців з достатніми цифровими навичками. Добре підготовлені іммігранти з України можуть зробити вагомий внесок в економіку країни, що їх приймає.

Однак не менш важливо, що, здобувшиши цифрові навички й досвід, ці люди зможуть зробити вагомий внесок в інноваційну трансформацію своєї країни після повернення додому в повоєнний час.

Уже 26 жовтня на черговому, XI фестивалі інноваційних проєктів Sikorsky Challenge відбудеться ґрунтовне обговорення цього міжнародного проєкту й особливостей залучення до нього КПІ.

: анонси :
: акценти :
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
(044) 290-41-24
(044) 290-41-24 (*122)
факс:
(044) 290-41-24
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів