PaySpace Magazine: Вже до кінця поточного десятиліття більшість жителів нашої планети заведуть до метавсесвіту своїх аватарів. Такий прогноз днями озвучила дослідниця Мелані Субін, директор нью-йоркського інституту “Майбутнє сьогодні”. За її словами, більшу частину часу люди воліють “прожити” у віртуальному світі. Про це пише видання New York Post.
При цьому технологічний світ розвиватиметься у бік створення приладів для віртуальної та доповненої реальності, уникаючи звичних нам смартфонів. Зокрема компанія Meta (раніше Facebook) вже представила свою технологію Oculus. Сьогодні цей ринок все ще мало розвинений, тому що прилади поки що не досконалі і дуже дорого коштують. Тим не менш, саме за цією сферою майбутнє, вважає Патрік Коззі, генеральний директор компанії Cesium, що займається 3D-візуалізацією даних.
“Метавсесвіт” від Facebook. У жовтні компанія змінила назву на Meta та оголосила, що основну увагу планує приділяти віртуальному світу. Зрештою, користувачі нового дивного світу повинні побачити:
- комунікацію через аватарів;
- подання контенту за допомогою голограм;
- появу віртуальних будівель Horizon Home, а робочі місця будуть обладнані у сервісі Horizon Workrooms.На даний момент перша версія метасвіту Facebook вже доступна для жителів США та Канади.
ДОВІДКА PAYSPACE MAGAZINE
Як відомо, одним із найпопулярніших способів комунікації з відвідувачами музеїв на сьогодні є чат-боти. Так, в Америці художній музей Акрон запропонував відвідувачам через додаток Facebook Messenger підключитися до цифрового гіда Dot.Додатково:
У Сумському державному університеті тестують поєднання технологій віртуальної реальності та веб-конференцій