Дослідження: соціальні мережі значно знизили комунікативні навички студентів у всьому світі « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Зовнішнє оцінювання
Рейтинги ЗВО України
Світові рейтинги ЗВО
Інформація
ЗВО України
ТОП-10 ЗВО України
Інформація для рейтингу
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
: пошук :
 
: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
Дослідження: соціальні мережі значно знизили комунікативні навички студентів у всьому світі
3-01-2022

Як повідомляє Daily Mail: студенти університетів стають менш здатними співчувати іншим і сприймати їхню точку зору через надмірне використання соціальних мереж, вважають дослідники.

Дослідження за участю 17000 студентів виявило помітну втрату їхніх навичок спілкування за останні 15 років.

Дослідники відмічають, що молодь стає набагато менш толерантною до чужих поглядів, особливо тих, які вважаються недостатньо «прогресивними».

Останнє дослідження може допомогти пояснити цю тенденцію. У ньому відзначено, що втрата «емоційного інтелекту», ймовірно, пов’язана з надмірним використанням Інтернету для спілкування. Коли молоді люди комунікують переважно через соціальні мережі в письмовій формі, вони упускають такі соціальні сигнали, як мова тіла та тон спілкування.

Дослідники відмічають, що "емоційність" стосунків знизилася на 11 відсотків. Студенти відчували себе «менш зрозумілими щодо власних та чужих емоцій, менш здатними передавати свої емоції, менш здатними до повноцінних стосунків і менш здатними сприймати чужу точку зору».

У той же час рівень самоконтролю студентів, який включає здатність регулювати емоції та імпульси, знизився на 13 відсотків.



Докладніше на сайті Daily Mail

: анонси :
: акценти :
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
(044) 290-41-24
(044) 290-41-24 (*122)
факс:
(044) 290-41-24
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів