Nature Index: Новий інструмент для оцінки дослідників щодо просування по службі та найму « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Зовнішнє оцінювання
Рейтинги ЗВО України
Світові рейтинги ЗВО
Інформація
ЗВО України
ТОП-10 ЗВО України
Інформація для рейтингу
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
: пошук :
 
: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
Nature Index: Новий інструмент для оцінки дослідників щодо просування по службі та найму
28-11-2021

Іспанські дослідники розробили інструмент вимірювання знань, навичок і здібностей науковців для підвищення ефективності досліджень.

За останнє десятиліття, незважаючи на стабільне зростання академічного персоналу та інвестицій, європейські університети «не завжди досягали бажаного рівня продуктивності досліджень», пишуть автори дослідження, опублікованого в Science and Public Policy у серпні 2021 року. Це говорить про «неефективність у сфері управлінських рішень», – пишуть вони.

Щоб максимізувати стратегічний ресурс академічного людського капіталу, університетам потрібен інструмент, який зможе визначити та оцінити правильні характеристики персоналу, щоб відповідати їхнім академічним цілям, кажуть автори з факультету бізнесу та менеджменту університету Кадіса (University of Cadiz) , Іспанія.

Інструмент, який вони розробили, може бути корисним для усунення «деяких обмежень традиційних показників дослідницької компетентності, (які) засновані майже виключно на об’єктивних індексах, побудованих на основі кількості цитувань», – відмічає співавтор і науковець з управління бізнесом Фелікс Герреро Альба (Félix Guerrero-Alba).

«Модель висвітлює конкретні базові показники, які зазвичай не входять до традиційних систем через їх психометричні труднощі», — говорить він.

Інструмент, заснований на доказах

Щоб визначити відповідні показники для оцінки академічного людського капіталу, автори поставили 62 керівникам дослідницьких груп в іспанських установах 8 цільових запитань, таких як: «На вашу думку, якими знаннями, навичками та здібностями повинен володіти дослідник, щоб підвищувати ефективність своєї дослідницької діяльністі?»

На основі відповідей, подальших запитів та кількох раундів обговорень у групі вони досягли консенсусу щодо 22 показників. Вони були уточнені до тверджень у інструменті опитування, від «я маю необхідну підготовку з методологій та методів дослідження» та «я знаю найбільш релевантні публікації у своїй науковій галузі» до «я маю можливість вільно спілкуватися з іншими дослідниками» та «Я вважаю себе творчою людиною».

Відповіді оцінюються за п’ятибальною шкалою від «цілком згоден» до «цілком не згоден».

На думку авторів,показники описують п’ять вимірів академічного людського капіталу: дослідницькі знання, дослідницькі здібності, спостережницькі навички, навички організації роботи та навички критики. Автори пропонують використовувати свої бали для самооцінки, вибору напрямку у розвитку кар’єри та визначати сфери, де їм потрібна підготовка.


Докладніше на сайті natureindex.com >>>

: анонси :
: акценти :
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
(044) 290-41-24
(044) 290-41-24 (*122)
факс:
(044) 290-41-24
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів