"АрміяInform": До Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут цього року набрано 243 курсантів « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Зовнішнє оцінювання
Рейтинги ЗВО України
Світові рейтинги ЗВО
Інформація
ЗВО України
ТОП-10 ЗВО України
Інформація для рейтингу
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
: пошук :
 
: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
"АрміяInform": До Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут цього року набрано 243 курсантів
19-08-2021

Завдяки Facebook та Instagram до ВІТІ цього року від вступників надійшла 1071 особова справа

У Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (ВІТІ. — Ред.) фінішувала вступна кампанія. З якими результатами навчальний заклад провів її? За якими показниками став найкращим серед військових вишів? І який конкурс був на 1 місце? На ці й інші запитання відповідав заступник начальника інституту з навчальної роботи полковник Олексій Сілко.

Кількість вступників-ліцеїстів зросла зі 120 до 180


— Набрано цього року до нашого інститут 243 курсанти. З них для ЗСУ — 165, для інших військових формувань — 78. Порівнюючи з іншими військовими вишами у пропорційних показниках, ми готуємо найбільше в Україні фахівців для інших військових формувань — це майже третина курсантів. До речі, так само набираємо найбільшу кількість майбутніх фахівців для Державної прикордонної служби України. Якщо ж говорити про загальні цифри щодо набраних курсантів для ЗС України, то ми входимо до першої четвірки серед військових вишів, — розповів офіцер.

За його словами, ВІТІ — єдиний військовий виш, який створив торік у березні інформаційно-агітаційну групу, до якої увійшли 6 курсантів і три офіцери.

— Вони розробляли й розробляють нові концепції залучення молоді до військової справи. Ця група почала розповідати у соцмережах, що таке ЗСУ й що війська зв’язку — це круто. Ми перші серед військових освітян почали проводити День відкритих дверей в онлайн-форматі. З часу заснування агітаційної групи провели понад 80 онлайн-заходів. Усе транслювали у мережах Facebook, Instagram. Окремим напрямком роботи стали Zoom-зустрічі з вихованцями військових ліцеїв. Через карантинні обмеження ми провели 6 живих зустрічей з потенційними абітурієнтами. Все вищезгадане дало результат — до інституту надійшла 1071 особова справа для цьогорічної вступної кампанії. До речі, приїхали 180 ліцеїстів, а торік їх було тільки 120, — підкреслив Олексій Сілко.

Найбільший конкурс на спеціальність «кібербезпека»

Він зауважив, серед 243 людей, які успішно пройшли вступні випробування — 82 колишні ліцеїсти, 23 дівчини й 11 діючих військовослужбовців, з яких четверо — учасники АТО.

— Якщо дивитися фінальні цифри, то видно, що відбір був достатньо жорстким. Ліцеїстів, які вступили, було найбільше з Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Якщо раніше більшість їх ішла на фах «військове управління», то цього року третина з хорошими балами пішла на «комп’ютерні науки» — це найскладніша спеціальність. Приємно, що 2021-го зросла кількість майбутніх курсантів, які прийшли до нас з військово-морського ліцею, — зазначив співрозмовник.

Усього до ВІТІ цього року вступили 14 медалістів.

— Конкурс на спеціальність «комп’ютерні науки» був два кандидати на місце, на спеціальність «кібербезпека» — три претенденти. Але це загальні цифри, де ми рахуємо всіх курсантів — і яких готуватимуть для ЗСУ, і для інших військових формувань. Якщо ж братимемо, наприклад, спеціальність «кібербезпека» і рахуватимемо тільки вступників від Збройних Сил України, то конкурс — 5 людей на місце. Фахи «Інформаційні системи та технології», «Телекомунікація та радіотехніка» — конкурс для ЗСУ: три людини на місце, спеціальність «Озброєння та військова техніка» — чотири, — поінформував офіцер.

В Україні найбільше заочників-військових — у ВІТІ

За його словами, ВІТІ проводив і вступну кампанію до Військового коледжу сержантського складу в Полтаві.

— Там набирали на дві спеціальності — «комп’ютерні науки», «телекомунікації та радіотехніка» — рівня фахового молодшого бакалавра з терміном навчання два роки. Надійшло 290 особових справ, приїхало писати заяви 153 вступники. Зарахували до навчання — 70, серед них — 5 дівчат, — додав офіцер.

Він розповів, що цього року виш здійснював набір на заочну форму навчання для військовослужбовців служби за контрактом — на цивільні фахи «комп’ютерні науки», «кібербезпека», «інформаційні системи та технології», «телекомунікація та радіотехніка».

— На цю форму приймають військових, які уклали другий або наступний контракти із ЗСУ та прослужили понад три роки. Вони мають право здобути цивільну освіту заочно. Ми набрали цього разу 70 осіб. Це найбільша кількість заочників серед усіх військових вишів. Вони безоплатно вчитимуться 4 роки й отримають диплом бакалавра.





: анонси :
: акценти :
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
(044) 290-41-24
(044) 290-41-24 (*122)
факс:
(044) 290-41-24
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів