19 червня, на інформаційних сторінках учасників розміщено результати ЗНО* та ДПА з математики / математики (завдання рівня стандарту). Учасники можуть також завантажити картки результатів і сканкопії бланків відповідей з математики.
У разі виникнення сумніву щодо правильності встановлення результату учасник ЗНО може подати
апеляційну заяву в письмовій формі до Українського центру оцінювання якості освіти.
Апеляційні заяви щодо результатів ЗНО можна подавати протягом 5 календарних днів від дня офіційного оголошення результатів зовнішнього незалежного оцінювання з математики, ураховуючи день оголошення. Останній день для подання апеляційних заяв щодо результатів ЗНО з математики – 23 червня.
Радимо учасникові/учасниці виважено поставитися до подання заяви: попередньо завантажити сканкопії бланків відповідей та об’єктивно оцінити результат виконання тесту, скориставшись
схемою оцінювання завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю з математики.
Звертаємо особливу увагу на те, що визначений раніше результат після повторної перевірки може бути залишений без змін, змінений у бік як збільшення, так і зменшення кількості балів.
Докладніше про процедуру подання апеляції — в розділі «Апеляції».Ознайомитися з таблицями переведення тестових балів у рейтингову оцінку (за шкалою 100−200 балів) і таблицями відповідності тестових балів оцінкам рівнів навчальних досягнень (за шкалою 1–12 балів) можна в розділі «ЗНО-2021.
Математика/
Математика (завдання рівня стандарту)».
Розподіл учасників ЗНО 2021 року, які подолали поріг «склав/не склав» з математики, за результатами рейтингового оцінювання за шкалою 100–200 балів наведено у розділі «
Звіти/дані. Статистичні дані».
______
* Результат ЗНО з математики за шкалою 100–200 балів отримають ті учасники, які виконували завдання сертифікаційної роботи з математики.