Світові тренди на ринку праці онлайн і перспективи «дистанційки» « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Зовнішнє оцінювання
Рейтинги ЗВО України
Світові рейтинги ЗВО
Інформація
ЗВО України
ТОП-10 ЗВО України
Інформація для рейтингу
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
: пошук :
 
: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
Світові тренди на ринку праці онлайн і перспективи «дистанційки»
2-11-2020

Пандемія коронавірусу не тільки прискорила цифровізацію економіки, але і задала нові світові тренди на ринку праці.І Україна – не виключення.

Тотальний карантин уже спровокував сплеск попиту на сервіси доставки і інші послуги, які дозволяють споживачу забезпечувати свої потреби, залишаючись вдома. Компанії цих секторів активно набирали персонал. Вони, звичайно, зможуть розширювати чи зменшувати штат і після закінчення вимушеної ізоляції. Але важливо інше: зараз фактично закріпилася нова тенденція – перехід на онлайн та змішану роботу у багатьох сферах.

Карантин в рази збільшив попит на послуги онлайн-сервісів, а відтак – розширив обсяги роботи для пошти. Тому поштовики активно шукали нових працівників на тимчасову чи постійну роботу.

Набір співробітників активно проводили також і служби доставки. Запит на їхні послуги, так само, як і на послуги пошти під час карантину, збільшився в рази. Адже саме доставка – їжі, медикаментів, різних товарів з онлайн-магазинів – стали неабияк актуальними.

Розширюють штат інтернет-магазини, а також традиційні маркети, які швидко підлаштувалися під нові реалії. Затребуваною професією сьогодні є пакувальники. Чи не найбільше їх потребують інтернет-магазини та супермаркети, які пропонують доставку продуктів чи товарів до порогу.

Не виключено, що і після повернення до звичного життя багато хто із нинішніх клієнтів служб доставки не відмовиться від своїх нових звичок.

Сайти пошуку роботи фіксували суттєве збільшення попиту на медпрацівників і IT-спеціалістів, які забезпечують «комфортне сидіння вдома» (онлайн ігри, відеоконференції тощо).

Так, за інформацією одного з порталів пошуку роботи вакансії для медпрацівників зросли на 28%, для IT-шників – на 25%.

Які перспективи «дистанційки» у світі

До 2028 року 73% компаній будуть хоча б частково працювати з віддаленими працівниками, за даними Upwork. До коронавірусу таких компаній було менше 30%.

У 2018 році в США економія серед компаній на працівників, які працювали віддалено, становила, за оцінками експертів, $5 млрд. Тому тенденція лише набирає оборотів, маючи таку фінансову подушку.

HubSpot повідомляє, що 83% опитаних визнають: дистанційна робота робить їх щасливішими, а 77% працівників віддалено працюють продуктивніше.

Дослідження Harward Business Review свідчать, що «дистанційка» робить працівників інтелектуальної праці продуктивнішими. Працюючи з дому, співробітники починають вважати свою діяльність ціннішою.

: анонси :
: акценти :
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
(044) 290-41-24
(044) 290-41-24 (*122)
факс:
(044) 290-41-24
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів