Переможці конкурсів «Горизонт 2020» зможуть оцінити, наскільки ефективно їм надавали допомогу Національні контактні пункти програми « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Зовнішнє оцінювання
Рейтинги ЗВО України
Світові рейтинги ЗВО
Інформація
ЗВО України
ТОП-10 ЗВО України
Інформація для рейтингу
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
: пошук :
 
: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
Переможці конкурсів «Горизонт 2020» зможуть оцінити, наскільки ефективно їм надавали допомогу Національні контактні пункти програми
26-12-2019

Щоб оцінити ефективність роботи Національних контактних пунктів (НКП) «Горизонт 2020», МОН проведе опитування переможців конкурсів цієї програми, чи одержували вони допомогу НКП і наскільки вона була ефективною.



Про це повідомив гендиректор директорату науки МОН Дмитро Чеберкус під час щорічної наради делегатів та НКП «Горизонт 2020» сьогодні, 24 грудня 2019 року.

Він наголосив, що 2020-й – це останній рік роботи Національних контактних пунктів «Горизонт 2020», і зараз є чимало нарікань на роботу окремих з них.

«Але ми принципово проти того, щоб руйнувати цю систему зараз, адже це останній рік програми. Пункти мають допрацювати до кінця і показати ефективність своєї роботи загалом, а ми зі свого боку цю ефективність маємо проаналізувати», – зазначив Дмитро Чеберкус, який також є національним координатором НКП в Україні.

Водночас він наголосив, що, на жаль, початково не були закладені конкретні KPI (ключові показники ефективності) для роботи пунктів, тому ми хочемо, щоб НКП оцінили самі вчені.

«Зараз кращим KPI буде оцінка з боку тих 227 українських організацій, які виграли гранти в «Горизонт 2020». І ми плануємо за наступний рік провести анкетування щодо ефективності взаємодії переможців конкурсів з НКП. Це, зокрема, буде вагомим аргументом під час формування нової мережі НКП для програми «Горизонт Європа». Активні переговори щодо участі в ній України мають початися вже на початку наступного року», – наголосив представник МОН.

Окремо він повідомив, що цього року Міністерству вдалося зняти обмеження щодо фінансування НКП за відомчим принципом. Раніше бюджетні кошти могли отримувати лише пункти, утворені на базі вишів та наукових установ МОН. Тепер це фінансування поширюватиметься на всі НКП (загалом їх зараз 38 і додатково 6 регіональних).

«Ми зараз просимо всі пункти до кінця січня подати нам пропозиції до тих заходів, які плануєте проводити 2020 року. Особливо звернувши увагу, що завдання НКП – це не тільки консультування щодо участі в програмі, а й її популяризація. Будь ласка, зробіть на цьому акцент наступного року», – закликав Дмитро Чеберкус.

Загалом наразі українські учасники виграли 163 гранти на загальну суму майже 27 млн євро в програмі «Горизонт 2020». 14 проєктів координуються безпосередньо українськими організаціями. Найбільше коштів отримали проєкти Національного аерокосмічного університету ім. М. Є. Жуковського «ХАІ», а найбільшу кількість «участей» в програмі має КНУ ім. Тараса Шевченка – 7.

: анонси :
: акценти :
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
(044) 290-41-24
(044) 290-41-24 (*122)
факс:
(044) 290-41-24
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів