Майже 70% вступників — це особи з числа цивільної молоді, 30% — військовослужбовці. До 25% збільшилась частка випускників ліцеїв, у тому числі, з посиленою військово-фізичною підготовкою, 16% вступників — жінки. Найбільшою популярністю серед випускників ліцеїв з посиленою військово-фізичною підготовкою користувались
Харківський національний університет Повітряних Сил імені Івана Кожедуба, Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, Військова академія (м.Одеса). Найбільшою популярністю серед цивільної молоді були високотехнологічні спеціальності.
Про це сьогодні, 4 вересня, під час брифінгу у пресцентрі Міністерства оборони України повідомив заступник директора Департаменту військової освіти і науки, соціальної та гуманітарної політики Міністерства оборони України полковник Вадим Артамощенко.
Офіцер також поінформував, що у 2019 році до вищих військових навчальних закладів та військових навчальних підрозділів закладів вищої освіти прийнято на навчання 77 сиріт, 11 осіб з сімей загиблих військовослужбовців та 254 особи з сімей військовослужбовців, які брали участь в АТО/ООС, що становить 12% від загальної кількості зарахованих.
— Таким чином,
вступна кампанія у 2019 році проведена та плани прийому на навчання за усіма рівнями військової освіти виконані, — наголосив полковник Вадим Артамощенко.
Додатково:"Ukrainian Military Pages": Розпочалась ліквідація «зайвих» військових кафедр
"Ukrainian Military Pages": У військових вишах недобір, оголошено додатковий набір – братимуть майже всіх Міноборони: У 2018 році до ВВНЗ Міністерства оборони України прийнято понад 3500 осіб"Ukrainian Military Pages": Підсумки вступної компанії до військових вишів у 2017 році