Керівник проекту "ТОП-200 Україна" взяла участь у ІІ Євразійському форумі "Трансформація через цифровізацію: університети та забезпечення якості" « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Зовнішнє оцінювання
Рейтинги ЗВО України
Світові рейтинги ЗВО
Інформація
ЗВО України
ТОП-10 ЗВО України
Інформація для рейтингу
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
: пошук :
 
: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
Керівник проекту "ТОП-200 Україна" взяла участь у ІІ Євразійському форумі "Трансформація через цифровізацію: університети та забезпечення якості"
19-09-2019

16 вересня 2019 Незалежна агенція з питань забезпечення якості освіти (IQAA) провела ІІ щорічний Євразійський форум з питань освіти - "Трансформація через цифровізацію: університети та забезпечення якості".

Щорічний Євразійський форум якості в освіті є платформою для обговорення актуальних тем у вищій освіті. У Форумі взяли участь понад 170 представників з 42 університетів, експерти, представники роботодавців та студентів. Окрім того, у заході взяли участь представники шести країн. Це демонструє великий інтерес сучасного освітнього співтовариства та ринку праці в питанні цифровізації.

Інтеграція сучасних технологій, інноваційний розвиток та технологічне оновлення безпосередньо пов'язані з системою освіти наслідком чого є забезпечення якості.
Форум складався з двох частин: панельної та паралельної сесій. Такий формат програми заходу дозволив усім учасникам охопити якомога більше тем у контексті цифрової освіти.

Ключовими спікерами форуму стали президент Європейського реєстру агенцій з забезпечення якості вищої освіти (EQAR), професор Карл Дітріх і Директор британської акредитаційної агенції (QAA) Дуглас Блексток.Керівник Національного академічного рейтингу кращих університетів "ТОП 200 Україна" Олеся Линовицька також виступила з доповіддю.

Керівник проекту \

Керівник проекту \

Керівник проекту \


Учасники Форуму мали можливість отримати актуальну інформацію від провідних фахівців у галузі якості.За інформацією:
euroosvita.net,
iqaa.kz
Додатково:

Керівник проекту "ТОП-200 Україна" взяла участь у роботі форуму EduData Summit 2019

Керівник проекту "ТОП-200 Україна" взяла участь у конференції IREG 2019 "Академічні рейтинги: виклики і проблеми для вищої освіти"

Рейтинг закладів вищої освіти «Топ-200 Україна» — 2018/2019 рік

Керівник проекту "ТОП-200 Україна" відвідала церемонію вручення Нобелівських премій 2018

Керівник проекту "ТОП-200 Україна" взяла участь у зборах Виконавчої ради IREG Observatory

: анонси :
: акценти :
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
(044) 290-41-24
(044) 290-41-24 (*122)
факс:
(044) 290-41-24
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів