Літо - це не тільки період для відпочинку, відпустки і подорожей.
Саме в цю пору багато студентів, які залишають свої навчальні заклади на канікули, шукають різні підробітки. На щастя, вакансій тут більш, ніж достатньо. Одним з найбільш високооплачуваних пропозицій стала вакансія бармена, де можна заробити до 15 тис. грн на місяць.
Трохи менше отримують помічники адміністратора - 8 500 грн, касири в маркетах, вантажники і оператори на атракціонах, офіціанти - 8 тис. грн, а продавцям в середньому пропонують зарплату в 7 тис. грн.
"Средняя зарплата – величина расплывчатая, встречаются предложения и по 5 тыс., и по 15 тыс. Зависит от квалификации, месторасположения работодателя и вида занятости. За стажировку или работу вожатым на смене заплатят меньше. Если вакансия англоязычная, есть шанс заработать больше. Как ни странно, производственники по зарплатам не уступают банкам, табачникам, медиа-структурам, так что жалеть о выборе политеха не приходится.
Поэтому, если студент адекватный и ответственный, от работодателей не бегает, все оговоренное выполняет, он может и денег заработать, и в кадровый резерв попасть – как получится", – поясняет Татьяна Пашкина, HR-эксперт портала rabota.ua
Крім вакансій на повну зайнятість є пропозиції і погодинної роботи. Наприклад, працюючи вантажником можна отримувати близько 550 грн на годину, помічником офіціанта - 350 грн/год, Стикерувальником - 310 грн/год, а пакувальником - 200 грн/год. У пропозиціях зі збору ягід зарплата на порядок менше - 60 грн/год, а няням в середньому пропонують по 45 грн/год.
Причому, особливих вимог до студентів немає, головне - мати бажання працювати і відповідально підходити до своїх обов'язків. Досвід на такі вакансії практично не потрібен, але його наявність буде додатковим бонусом.
"Коммуникабельность, активность, ответственность, возраст от 18 лет – основные требования работодателей к молодым специалистам. Остальное – зависит от вида деятельности. При этом, чаще всего опыт желателен, но не обязателен", – поясняют аналитики.