Академія СБ України: НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ СБУ ТА НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ОСТРОЗЬКА АКАДЕМІЯ» ПІДПИСАЛИ ДОГОВІР ПРО СПІВПРАЦЮ « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Зовнішнє оцінювання
Рейтинги ЗВО України
Світові рейтинги ЗВО
Інформація
ЗВО України
ТОП-10 ЗВО України
Інформація для рейтингу
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
: пошук :
 
: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
Академія СБ України: НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ СБУ ТА НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ОСТРОЗЬКА АКАДЕМІЯ» ПІДПИСАЛИ ДОГОВІР ПРО СПІВПРАЦЮ
18-12-2017

13 грудня ректор Національної академії Служби безпеки України Сергій Кудінов та ректор Національного університету «Острозька академія» Герой України Ігор Пасічник уклали договір про співпрацю між закладами вищої освіти. Підписання домовленостей відбулося на базі навчального закладу української спецслужби.

Метою укладення договору між НА СБУ та Острозькою академією є розвиток і поглиблення взаємних зв’язків у науково-дослідній, навчально-методичній та соціально-культурній сферах. Під час робочої зустрічі керівники обговорили основні напрями спільної діяльності, акцентувавши увагу на важливості обміну досвідом і напрацювань у правовій, іншомовній і військовій підготовці молоді, а також у галузі ІТ-технологій.

Під час візиту представники Острозької академії також відвідали зали історії українських спецслужб та НА СБУ, електронно-вогневий комплекс, мультимедійні лінгвістичні лабораторії, курсантський гуртожиток, бібліотеки, народознавчі світлиці. У ході екскурсії Сергій Кудінов розповів про особливості підготовки кадрів для СБУ та найбільш визначні досягнення Академії.

Ректори підкреслили, що підписання договору є знаковим для обох вишів, оскільки відкриває нові перспективи не лише у розвитку освіти і науки, але й у вихованні молодого покоління патріотів.


: анонси :
: акценти :
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*147)
факс:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*122)
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів