Уряд деталізував 8 середньострокових пріоритетних напрямів інноваційної діяльності загальнодержавного рівня на 2017-2021 роки. Відповідну постанову – про визначення середньострокових пріоритетних напрямів інноваційної діяльності галузевого рівня на 2017-2021 роки – було прийнято на засіданні Кабміну сьогодні, 18 жовтня 2017 року.«Цим переліком галузевих пріоритетів ми деталізуємо середньострокові пріоритетні напрямки інноваційної діяльності загальнодержавного рівня на 2017-2021 роки. Це дасть можливість центральним органам виконавчої влади спрямувати фінансові ресурси саме на ті напрямки, що забезпечать інноваційний розвиток економіки», – зазначила Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.
Зокрема, постановою було уточнено такі напрямки:- Освоєння нових технологій транспортування енергії, впровадження енергоефективних, ресурсозберігаючих технологій, освоєння альтернативних джерел енергії.
- Освоєння нових технологій високотехнологічного розвитку транспортної системи, ракетно-космічної галузі, авіа- і суднобудування, озброєння та військової техніки.
- Освоєння нових технологій виробництва матеріалів, їх оброблення і з’єднання, створення індустрії наноматеріалів та нанотехнологій.
- Технологічне оновлення та розвиток агропромислового комплексу.
- Впровадження нових технологій та обладнання для якісного медичного обслуговування, лікування, фармацевтики.
- Широке застосування технологій більш чистого виробництва та охорони навколишнього природного середовища.
- Розвиток сучасних інформаційних, комунікаційних технологій, робототехніки.З деталізованим списком середньострокових пріоритетних напрямів інноваційної діяльності галузевого рівня на 2017-2021 роки можна
ознайомитися тут.
Нагадуємо, що
середньострокові пріоритетні напрями інноваційної діяльності загальнодержавного рівня на 2017-2021 роки було затверджено постановою КМУ від 28 грудня 2016 р. № 1056.
Додатково:Українська наука європейського зразка – триває розробка проекту Дорожньої карти інтеграції України до Європейського дослідницького простору