Законопроект «Про освіту» має слухатися у другому читанні у парламенті наступного тижня « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Зовнішнє оцінювання
Рейтинги ЗВО України
Світові рейтинги ЗВО
Інформація
ЗВО України
ТОП-10 ЗВО України
Інформація для рейтингу
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
: пошук :
 
: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
Законопроект «Про освіту» має слухатися у другому читанні у парламенті наступного тижня
1-09-2017

Новий закон «Про освіту», що був прийнятий парламентом у першому читанні у жовтні 2016 року, мають розглядати у ВРУ наступного тижня – з 4 до 8 вересня.



Про це повідомила Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич сьогодні, 1 вересня, в ефірі програми «Сніданок» на телеканалі 1+1.

«Коли ми отримаємо Закон, багато потрібних нам новацій стануть реальністю. Заклади матимуть, в першу чергу, звітувати за кошти, які вони отримали – і від бюджету, і від батьків. Тому що дуже важливим є зробити прозорим надходження усіх коштів. Ми прекрасно знаємо про те, що батьки часто потерпають від того, що у школі кажуть ніби щось потрібно профінансувати, бо це не профінансували місцеві органи влади. Важливо, щоб батьки бачили все фінансування, яке надходить до школи, розуміли, де можуть бути прогалини. Також потрібно пам’ятати, що внески батьків можуть бути виключно добровільними. Взагалі, за останні 2 роки бюджети органів місцевого самоврядування значно зросли через фінансову децентралізацію. Тому нам так важливо вивести на світло все, що отримує система освіти, аби в батьків не вимагали щось додаткове», – зазначила Лілія Гриневич.

Вона також розповіла, яку автономію отримають школи після ухвалення Закону.

«Буде автономія в програмах, змісті і буде автономія вчителя. Для нас дуже важлива педагогічна свобода вчителя. І, наприклад, новий держстандарт початкової освіти передбачає, що він описує результати навчання, а те, яким чином вчитель дійде до них – залежить від педагога. Але треба розуміти, що до цього треба бути дуже готовим. Вчитель повинен вміти творити цю програму. Ми звичайно роздамо вчителям модельні, кращі програми. Я впевнена, що впродовж кількох років наші вчителі навчаться творити програми самостійно», – додала Лілія Гриневич.

: анонси :
: акценти :
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
(044) 290-41-24
(044) 290-41-24 (*122)
факс:
(044) 290-41-24
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів