ІФНТУНГ співпрацюватиме з Опольською політехнікою « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Зовнішнє оцінювання
Рейтинги ЗВО України
Світові рейтинги ЗВО
Інформація
ЗВО України
ТОП-10 ЗВО України
Інформація для рейтингу
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
: пошук :
 
: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
ІФНТУНГ співпрацюватиме з Опольською політехнікою
17-04-2017

Івано-Франківський національний технічний університет нафти й газу співпрацюватиме з Опольським політехнічним університетом (Польща) у галузі викладання і науково-дослідної роботи.Це передбачено угодою, яку підписали ректори вишів – Євстахій Крижанівський та Марек Тукєндорф – під час Форуму ректорів вищих технічних навчальних закладів України та Польщі.

Варто відзначити, що ІФНТУНГ уже має досвід роботи з польськими вишами, зокрема Краківською гірничо-металургійною академією ім. Станіслава Сташиця. Одним з головних напрямів співпраці є програма подвійних дипломів, яка вже охопила кількасот випускників.

Магістри останнього року навчання проходять двосеместровий курс, практику, підготовку магістерської роботи та її захист у Кракові, а згодом – у Івано-Франківську. У підсумку випускник отримує польський диплом про здобуття вищої освіти, який визнається в країнах ЄС.

Під час Форуму проректор з науково-педагогічної роботи ІФНТУНГ Олег Мандрик розповів присутнім про успіхи співпраці з Краківською академією. Також він запропонував, щоб магістри захищали роботи один раз, перед спільною україно-польською комісією двох ВНЗ. Таку можливість представники вишів мають розглянути найближчим часом.


За інформацією прес-служби ІФНТУНГ

: анонси :
: акценти :
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*147)
факс:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*122)
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів