Медична освіта в Україні та на Заході: основні відмінності « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Зовнішнє оцінювання
Рейтинги ЗВО України
Світові рейтинги ЗВО
Інформація
ЗВО України
ТОП-10 ЗВО України
Інформація для рейтингу
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
: пошук :
 
: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
Медична освіта в Україні та на Заході: основні відмінності
26-02-2017

Нещодавно в Міністерстві охорони здоров’я заявили про намір цьогоріч запровадити в Україні американську систему оцінювання вищої медичної освіти.Вона, за задумом фахівців МОЗу, повинна відбутися на додипломному та післядипломному етапах підготовки і порівняти рівень української вищої медичної освіти з розвинутими країнами – зокрема, зі США.

«Слово і Діло» вирішило показати, які системні відмінності наразі існують між українською медичною освітою та медичною освітою країн-лідерів галузі у світі. За приклад узяті США, Франція, Німеччина та Ізраїль.

Так, якщо в Україні повний термін навчання для лікаря становить 6-9 років, 5-6 із яких він здобуває освіту у вищому навчальному закладі та 1-3 витрачає на проходження інтернатури та магістратури (також передбачена лікарська резидентура, але в нашій країні вона поки не реалізується), то, наприклад, у США здобути фах лікаря менше, ніж за 11 років не вдасться. Загалом термін навчання там становить від 11 до 14 років. 3-4 роки майбутні лікар учиться в медичному коледжі, 4 роки – в медичній школі. Наступні 3-5 років ідуть на проходження лікарської резидентури (рік інтернатури й 2-4 роки факультативного навчання).

12 років становить термін здобуття професії лікаря в Ізраїлі, 11-12 – у Німеччині, 8-11 – у Франції.

Детальніше про процес навчання лікарів у цих країнах – в інфографіці «Слова і Діла».

Медична освіта в Україні та на Заході: основні відмінності

: анонси :
: акценти :
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
(044) 290-41-24
(044) 290-41-24 (*122)
факс:
(044) 290-41-24
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів