СНАУ та НУБіП отримали міжнародну акредитацію спеціальності « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Зовнішнє оцінювання
Рейтинги ЗВО України
Світові рейтинги ЗВО
Інформація
ЗВО України
ТОП-10 ЗВО України
Інформація для рейтингу
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
: пошук :
 
: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
СНАУ та НУБіП отримали міжнародну акредитацію спеціальності
30-11-2016

В Україні тільки два ВНЗ пройшли таку акредитацію. Випускники працевлаштовані у провідних вітчизняних та закордонних компаніях у сфері аграрного бізнесу.

У квітні 2016 року комісія європейської акредитаційної агенції ACQUIN розпочала роботу з міжнародної акредитації магістерського курсу «Адміністративний менеджмент» (MBA in Agriculture), який було імплементовано в Сумському національному аграрному університеті та Національному університеті біоресурсів і природокористування України в рамках спільного проекту з німецькими партнерами.

Офіційний договір між СНАУ та міжнародним акредитаційним агентством ACQUIN про проведення акредитації був підписаний на конференції ректорів університетів-партнерів міжнародної мережі «Аграрний менеджмент» у Єревані, а перебуваючи у Німеччині, ректори СНАУ та НУБіП отримали підтвердження про акредитацію уповноваженою акредитаційною агенцією Європейського союзу ACQUIN за магістерською програмою «Адміністративний менеджмент».

«Це велика перемога української освіти! Наступний крок – подвійний українсько-німецький диплом», - запевнив ректор СНАУ Володимир Ладика.

Додатково:

СНАУ: АГРОІНТЕРНАТУРА - ДРАЙВЕР ОСВІТИ В АПК

АГРАРНІ ВНЗ В РЕЙТИНГУ «ТОП 200 УКРАЇНА» 2015

: анонси :
: акценти :
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
(044) 290-41-24
(044) 290-41-24 (*122)
факс:
(044) 290-41-24
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів