У Львові відкрили виставку «Вища освіта в США» « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Зовнішнє оцінювання
Рейтинги ЗВО України
Світові рейтинги ЗВО
Інформація
ЗВО України
ТОП-10 ЗВО України
Інформація для рейтингу
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
: пошук :
 
: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
У Львові відкрили виставку «Вища освіта в США»
31-10-2016

У готелі «Львів» презентують американські університети та коледжі в Україні.Як повідомили 28 жовтня в прес-службі обласної державної адміністрації, у п’ятницю, 28 жовтня, в готелі «Львів» відбулось відкриття п’ятої щорічної виставки американських університетів та коледжів в Україні – ярмарку «Вища освіта в США». Під час ньогог українські студенти ознайомились із освітніми програмами навчальних закладів США.

Надзвичайний і повноважний посол США в Україні Марі Йованович наголосила на церемонії відкриття ярмарку:. «Завдяки цій виставці ви маєте хорошу нагоду познайомитися із університетами США та отримати відомості про освіту загалом. Зокрема поспілкуватися із представниками навчальних закладів, які розкажуть про конкретні програми обміну для студентів та стажування у США, - - Ми також проводимо додаткові сесії, у яких можуть взяти участь викладачі, аби поспілкуватися зі своїми колегами зі США».

За словами дипломата, на сьогодні у США вже навчається понад 1500 українських студентів. Навчання у Штатах також може буде корисним і у плані встановлення зв'язків між майбутніми поколіннями держав. Зокрема навчаючись у США, українські студенти зможуть розповісти американцям про процеси та зміни, що відбуваються в Україні, а після повернення додому – бути американськими послами у своїй державі.

Учасники заходу зокрема мали змогу поспілкуватись з представниками 14 вищих навчальних закладів Сполучених Штатів, а також дізнатись про різні можливості академічної мобільності, гранти, стипендії від Державного Департаменту США та умови вступу до американських навчальних закладів і можливості фінансування.

Цього року в ярмарку взяли участь такі навчальні заклади США як «Adelphi University», «American University in Bulgaria», «Green River College», «Minerva Schools at KGI», «New York University Abu Dhabi», «North American University», «San Diego State University Georgia», «Savannah College of Art and Design (SCAD), «Shoreline Community College», «State University of New York – Brockport», «Syracuse University ISchool», «University of Colorado Boulder», «University of South Dakota», «Webster Vienna Private University».

Серед учасників ярмарку – і відділ преси, освіти та культури посольства США в Україні, консульський відділ посольства США в Україні та інші. Відкриття найбільшої виставки американських університетів та коледжів в Україні відбудеться і у Києві у неділю, 30 жовтня.

: анонси :
: акценти :
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
(044) 290-41-24
(044) 290-41-24 (*122)
факс:
(044) 290-41-24
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів