ОЕСР: Огляд інвестиційної політики України станом на 2016 рік « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Зовнішнє оцінювання
Рейтинги ЗВО України
Світові рейтинги ЗВО
Інформація
ЗВО України
ТОП-10 ЗВО України
Інформація для рейтингу
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
: пошук :
 
: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
ОЕСР: Огляд інвестиційної політики України станом на 2016 рік
28-09-2016

27 вересня Організація економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) презентувала Огляд інвестиційної політики України станом на 2016 рік (OECD Investment Policy Reviews: Ukraine 2016). Робота над Оглядом велася більше ніж 5 років (з серпня 2011 року), спільно з Мінекономрозвитку, яке відповідає за інвестиційну політику в Україні.

Огляд аналізує українське законодавство у сфері інвестицій, вплив нещодавніх реформ на покращення бізнес-клімату та можливості розвитку фінансового сектору. ОЕСР також надає рекомендації щодо подальших дій уряду у рамках покращення інвестиційної політики. За висновками Огляду, для того щоб індекс інвестиційної привабливості України зріс, необхідно реформувати судову систему, мінімізувати корупцію та утримувати стабільність економіки.

«Основою для економічного розвитку України є саме інвестиції. І такий неупереджений огляд інвестиційного клімату є найкращою рекламою для України. Огляд підтверджує успіхи, яких ми досягли в сфері полегшення умов ведення бізнесу та об’єктивно висвітлює виклики, які нам необхідно подолати», - пояснює Юлія Ковалів, перший заступник Міністра економічного розвитку та торгівлі під час діалогу між Україною та ОЕСР.

Огляд інвестиційної політики України знаходить у вільному доступі за посиланням (англійською мовою): http://bit.ly/2d5SNwC

Довідка

ОЕСР (Організація економічного співробітництва та розвитку) - міжнародна організація, що об'єднує 34 розвинені країни світу. ОЕСР здійснює пошук даних та аналіз, що допомагає урядам сформувати політику, яка буде реалізовуватися національними інституціями чи в рамках міжнародних домовленостях.

Одним з інструментів ОЕСР є проведення оглядів політик, що здійснюють держави у конкретних сферах, зокрема інвестиційній. Огляди інвестиційні політики аналізують можливості для покращення бізнес-клімату та стимулювання інвестиційної діяльності, торговельну та податкову політики, корпоративне управління і тд.


Додатково:


ЮНЕСКО: Сколько ваша страна инвестирует в НИОКР?

Исследование INSEAD: Глобальный индекс инноваций 2016

: анонси :
: акценти :
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*147)
факс:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*122)
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів