Українські університети опитали щодо плагіату студентів « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Зовнішнє оцінювання
Рейтинги ЗВО України
Світові рейтинги ЗВО
Інформація
ЗВО України
ТОП-10 ЗВО України
Інформація для рейтингу
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
: пошук :
 
: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
Українські університети опитали щодо плагіату студентів
21-09-2016

Серед студентів українських ВНЗ провели опитування щодо плагіату.Результати показали, що сучасні засоби виявлення плагіаторів використовують лише дві третини з охоплених університетів.

Протягом другого семестру останнього навчального року сервіс пошуку плагіату Unplag проводив опитування серед вузів України, щоб зрозуміти їх ставлення до плагіату, дізнатися чи намагаються вони боротися з цією проблемою і як саме.

На запитання погодились відповісти 90 українських ВНЗ. Лише 60 з них стверджують, що використовують програми, які автоматично виявляють плагіат. При цьому 82% зазначили, що вживають дисциплінарних заходів щодо студентів, яких визнали винними у плагіаті. Відмовились відповідати 7%.

Серед покарань, які інститути та університети вживають до плагіаторів: недопущення до захисту роботи, вимога переробити матеріал, або нове специфічне завдання, відповідей на яке проблематично знайти в інтернеті.

При цьому 11 вузів відмовилися відповідати на запитання про те, які джерела зазвичай використовують студенти для списування. А з тих, хто відповів, лише один ВНЗ зазначив, що студенти не вдаються до інтернету, решта вважає саме його головним джерелом інформації та першоджерелом плагіату.

: анонси :
: акценти :
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
(044) 290-41-24
(044) 290-41-24 (*122)
факс:
(044) 290-41-24
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів