НаУКМА: Могилянка та ряд інститутів Академії наук України створили Навчально-науковий консорціум « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Зовнішнє оцінювання
Рейтинги ЗВО України
Світові рейтинги ЗВО
Інформація
ЗВО України
ТОП-10 ЗВО України
Інформація для рейтингу
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
: пошук :
 
: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
НаУКМА: Могилянка та ряд інститутів Академії наук України створили Навчально-науковий консорціум
1-06-2016

Києво-Могилянська академія та ряд успішних інститутів Національної академії наук України хімічного, фізичного і біологічного профіля підписали угоди про створення Навчально-наукового консорціуму "Академічний магістеріум НаУКМА-НАНУ".

Головною метою Консорціуму є створення на базі НаУКМА спільних магістерських програм. До складу Консорціуму з боку НАНУ увійшли Інститут молекулярної біології та генетики, Інститут фізіології ім. О.О.Богомольця, Інститут клітинної біології та генетичної інженерії, Інститут хімії поверхні ім. О.О.Чуйка, Інститут сорбції та проблем ендоекології, Інститут органічної хімії, Інститут біоорганічної хімії на нафтохімії, Інститут фізики, Інститут ядерних досліджень, Інститут магнетизму та інші.

- Сучасна освіта, особливо на рівні магістра чи докторанта, здійснюється лише через наукові дослідження. За кордоном дослідницькі центри, клініки традиційно працюють при університетах, являючи собою дослідницькі хаби для студентів та науковців. В Україні, на жаль, навчання та дослідження були штучно розділені між університетами та Академією наук
, - говорить декан факультету природничих наук Олександр Голуб. - Консорціум дасть змогу поєднати теоретичну і лабораторну базу академічних інститутів та освітні можливості Могилянки.

В рамках роботи Консорціуму Києво-Могилянська академія забезпечить освітню складову, а дослідницька частина навчання проходитиме на базі академічних інститутів, що входять до складу Консорціуму. Це створить для студентів кращі умови для дослідницької роботи під час навчання і дозволить її продовження в аспірантурі чи Докторській школі.

- Консорціум дає змогу студентам користуватися лабораторною базою та величезним науковим потенціалом академічних інститутів,
- додає Олександр Голуб. – Наші студенти і дослідники зможуть здійснювати найактуальніші спільні дослідження на границі різних наук. Це, зокрема, дозволить брати участь у міжнародній науковій кооперації і, відповідно, бути успішними в одержанні міжнародних грантів та державної підтримки.

Києво-Могилянська академія активно розвивається як дослідницький університет, звертаючи особливу увагу на посилення наукової та дослідницької роботи. Створення Навчально-наукового консорціуму з інститутами Національної академії наук України – це один із кроків, які сприятимуть активізації наукових досліджень в межах консорціуму та долученню студентів та молодих науковців до наукових досліджень сучасного рівня.


Докладніше на сайті НаУКМА


Додатково:

НаУКМА: Про підсумки роботи університету за 2015 рік

В НаУКМА обрано нового президента

: анонси :
: акценти :
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
(044) 290-41-24
(044) 290-41-24 (*122)
факс:
(044) 290-41-24
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів