Відповіді до завдань сертифікаційної роботи з математики до завдань сертифікаційної роботи зовнішнього незалежного оцінювання 2016 року з математики можете продивитись -
тут.
Звертаємо вашу увагу, що правильне виконання різних типів завдань сертифікаційної роботи оцінюється по-різному:
завдання з вибором однієї правильної відповіді (1–20) оцінюється в 0 або 1 бал: 1 бал, якщо вказано правильну відповідь; 0 балів, якщо вказано неправильну відповідь, або вказано більше однієї відповіді, або відповідь не надано.
завдання на встановлення відповідності (21–24) оцінюються в 0, 1, 2, 3 або 4 бали: 1 бал за кожну правильно встановлену відповідність («логічну пару»); 0 балів, якщо не вказано жодної правильної «логічної пари» або відповіді на завдання не надано.
завдання відкритої форми з короткою відповіддю (25–30). Завдання 25, 26 є структурованими і складаються з двох частин, відповідь до кожної з яких оцінюється в 0 або 1 бал. Якщо зазначено обидві неправильні відповіді або відповіді на завдання не надано, учасник одержує 0 балів.
Кожне структуроване завдання оцінюється у 2 бали.
Завдання 27–30 оцінюються в 0 або 2 бали: 2 бали, якщо надано правильну відповідь; 0 балів, якщо надано неправильну відповідь або відповіді на завдання не надано.
Завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю (31–33): завдання 31, 32 оцінюються в 0, 1, 2, З або 4 бали; завдання 33 – в 0, 1, 2, 3, 4, 5 або 6 балів за критеріями змісту.
Розв’язання завдань у чернетці не перевіряються і до уваги не беруться.
Максимальна кількість балів, яку можна набрати, правильно розв’язавши всі завдання (1–28, 31, 32), що будуть зараховуватися як державна підсумкова атестація, – 52.
Максимальна кількість балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання (1 –33) сертифікаційної роботи, що будуть зараховуватися як результат зовнішнього оцінювання, – 62.
Критерії оцінювання завдання з розгорнутою відповіддю з математики розміщено -
тут, а характеристика сертифікаційної роботи з математики -
тут.
До 26 травня відбудеться засідання експертної комісії при Українському центрі оцінювання якості освіти з визначення порогу «склав/не склав» з математики. Результати тестування з математики будуть розміщені після засідання експертної комісії на інформаційних сторінках учасників зовнішнього незалежного оцінювання, що створені на сайті Українського центру.