9 квітня відбулося пробне зовнішнє незалежне оцінювання з математики, історії України, англійської, німецької, іспанської, французької, російської мов, біології, географії, фізики, хімії, у якому взяли участь 73 636 осіб. Значення порога «склав/не склав» для пробного тестування з математики становить 13 балів, історії України - 28 балів, англійської - 14 балів, німецької - 13 балів, іспанської - 16 балів, французької - 14 балів, російської мов - 33 бали, біології - 22 бали, географії - 26 балів, фізики - 14 балів, хімії - 22 бали.
Кожен учасник пробного зовнішнього незалежного оцінювання отримав інформаційний бюлетень «Як визначаються результати зовнішнього незалежного оцінювання з (назва предмета)?». Скориставшись ключами та схемами оцінювання завдань сертифікаційної роботи, розміщеними в ньому, він може самостійно визначити кількість набраних балів. Якщо, тестовий бал учасника нижчий встановленого порогу з відповідного предмета, то він отримує результат «тест пробного ЗНО не склав».
Звертаємо увагу, що значення порогового бала «склав/не склав» під час основної (додаткової) сесії зовнішнього незалежного оцінювання 2016 року буде визначатися за методом Ангоффа-Беука, а тому може відрізнятися від значення порогового бала «склав/не склав», визначеного за методом Ангоффа для пробного зовнішнього незалежного оцінювання 2016 року.
Детальніше про визначення результатів тестування за методом Ангоффа можна прочитати в статті В.І.Бойка
«Про визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання: старі проблеми та нові перспективи».
Нагадуємо, що
основна сесія почнеться 5 травня.
Перший предмет – українська мова і література. Запрошення-перепустки з адресами пунктів тестування розміщено на інформаційних сторінках учасників зовнішнього незалежного оцінювання.
Додатково:Запрошення-перепустки на ЗНО вже є на інформаційних сторінкахЗвіт Уряду про хід і результати виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України у 2015 році: ОсвітаОсвітня сфера в нашій державі існує не завдяки, а всупереч