Верховна Рада спростила переселенцям вступ до ВНЗ на Донбасі « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Зовнішнє оцінювання
Рейтинги ЗВО України
Світові рейтинги ЗВО
Інформація
ЗВО України
ТОП-10 ЗВО України
Інформація для рейтингу
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
: пошук :
 
: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
Верховна Рада спростила переселенцям вступ до ВНЗ на Донбасі
21-04-2016

Зміни стосуються тільки університетів і вищих навчальних закладів, що "переїхали" з Луганської та Донецької областей.Верховна Рада України підтримала законопроект №4350 "Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення права на отримання освіти осіб, місце проживання яких є територія проведення антитерористичної операції". За документ проголосували 264 парламентарія.

Згідно з пояснювальною запискою, законопроектом створюються додаткові можливості прийому на навчання до вищих навчальних закладів, проходження державної підсумкової атестації та отримання документа державного зразка про повну загальну середню освіту для осіб, місце проживання яких є територія проведення антитерористичної операції (на період її проведення).

Відповідно, абітурієнти матимуть можливість отримати диплом про повну загальну середню освіту, склавши на території, підконтрольній українській владі, іспити, перелік яких затверджує центральний орган виконавчої влади, який забезпечує формування державної політики у сфері освіти.

Наявність атестата про повну загальну середню освіту відкриє доступ до здачі Зовнішнього незалежного оцінювання, а також можливість вступати до будь-якого евакуйованого з території проведення бойових дій і тимчасово окупованій території вищого навчального закладу або вуз, розташованих на території Луганської та Донецької області, де здійснюють свої повноваження обласні військово цивільні адміністрації, за умови здачі тільки вступних іспитів на конкурсній основі.

: анонси :
: акценти :
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
(044) 290-41-24
(044) 290-41-24 (*122)
факс:
(044) 290-41-24
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів