Торгово-промислова палата України оголосила про запуск проекту «Україна шукає стартапи» « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Зовнішнє оцінювання
Рейтинги ЗВО України
Світові рейтинги ЗВО
Інформація
ЗВО України
ТОП-10 ЗВО України
Інформація для рейтингу
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
: пошук :
 
: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
Торгово-промислова палата України оголосила про запуск проекту «Україна шукає стартапи»
17-12-2015

Торгово-промислова палата України разом з міжнародною консалтинговою компанією «КПМГ-Україна» і відомим інвестором та маркетологом міжнародного рівня Джоном Вон Ейкеном, розпочинає спільний проект «Україна шукає стартапи».

Головна ідея проекту полягає в тому, щоб зібрати перспективні українські стартапи і передові бізнес-ідеї, та запросивши міжнародних інвесторів, створити найбільш сприятливі умови для активізації підприємницької діяльності в Україні та створення нових інноваційних підприємств, шляхом прямого інвестування.

Проектом, передбачається, що українські підприємці зможуть на безкоштовній основі відвідувати майстер-класи та тренінги з підприємництва, зустрічатися з інвесторами та приймати участь у конкурсах бізнес-планів. Перший етап проекту відбудеться у ТПП України, у конгрес-холі "Chamber Plaza" (м.Київ, вул.В.Житомирська, 33), 19 - 20 грудня 2015 року.

Для участі у Проекті необхідно зареєструватися на http : //ustartup.com.ua/

За більш детальною інформацією по даному заходу Ви можете звернутись до співробітників Департаменту сприяння інвестиційній діяльності та регіонального розвитку за телефоном: (044) 279-29-31, або надіславши листа на електронну пошту: dmn-ird @ucci.org.ua, elv-ird @ucci.org.uaДодатково:

На Sikorsky Challenge 2015 прошедшем в НТУУ "КПИ" - украинские стартапы привлекли $26 млн

У КНУ імені Тараса Шевченка відкрилася стартап-бізнес школа (SBI)

: анонси :
: акценти :
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
(044) 290-41-24
(044) 290-41-24 (*122)
факс:
(044) 290-41-24
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів