Представник НМУ імені О.О. Богомольця взяв участь у проведенні зовнішнього аудиту Медичного університету «Астана» « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Зовнішнє оцінювання
Рейтинги ЗВО України
Світові рейтинги ЗВО
Інформація
ЗВО України
ТОП-10 ЗВО України
Інформація для рейтингу
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
: пошук :
 
: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
Представник НМУ імені О.О. Богомольця взяв участь у проведенні зовнішнього аудиту Медичного університету «Астана»
9-12-2015

З 23 по 27 листопада 2015 року Незалежною казахстанською агенцією із забезпечення якості в освіті (Independent Kazakhstan Agency for Quality Assurance in Education - IQAA) для проведення зовнішнього аудиту в межах спеціалізованої акредитації Медичного університету «Астана» (Республіка Казахстан), як міжнародного експерта було запрошено проректора з науково-педагогічної, лікувальної роботи та післядипломної освіти Національного медичного університету імені О. О. Богомольця, доктора медичних наук, професора Олександра Миколайовича Науменка.

IQAA має широке міжнародне визнання в сфері забезпечення якості освіти та є членом таких організацій як Міжнародна мережа агенцій із забезпечення якості вищої освіти (INQAAHE), Європейська асоціація забезпечення якості у вищій освіті (ENQA), Азійсько-Тихоокеанська мережа забезпечення якості (APQN), Мережа агенцій із забезпечення якості у вищій освіті країн Центральної та Східної Європи (CEENQA), Міжнародна група якості CHEA (CIQG). Одним з давніх партнерів IQAA в Україні є Центр міжнародних проектів «Євроосвіта», разом вони беруть активну участь у діяльності Міжнародної експертної групи по ранжируванню (Observatory on Academic Ranking and Excellence - IREG).

У Казахстані IQAA проводить інтернаціональну і спеціалізовану акредитації казахстанських організацій вищої, післядипломної та іншої освіти, що базуються на методології, стандартах і критеріях, прийнятих у міжнародній практиці. Відповідно до європейських стандартів якості для проведення зовнішнього аудиту IQAA залучає міжнародних експертів з більш ніж 20 країн світу, серед яких Австрія, Великобританія, Німеччина, Латвія, Польща та інші, які мають багаторічний міжнародний досвід у проведенні зовнішньої експертизи діяльності навчальних закладів.

Національний медичний університет імені О.О. Богомольця також співпрацює з IQAA в сфері політики забезпечення якості медичної освіти. Наші експерти вкотре, на міжнародному рівні, доводять свою високу кваліфікацію та професійність.

Представник НМУ імені О.О. Богомольця взяв участь у проведенні зовнішнього аудиту Медичного університету «Астана»
Додатково:

НАЦИОНАЛЬНЫЙ РЕЙТИНГ ЛУЧШИХ ВУЗОВ КАЗАХСТАНА – 2015

Інформацію про 10 кращих ВНЗ в рейтингу «Топ-200 Україна 2015» представлено на сайті IREG Observatory

: анонси :
: акценти :
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*147)
факс:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*122)
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів