В НТУУ «КПІ» відбулася регіональна нарада-семінар з питань організації вступної кампанії 2016 року « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Зовнішнє оцінювання
Рейтинги ЗВО України
Світові рейтинги ЗВО
Інформація
ЗВО України
ТОП-10 ЗВО України
Інформація для рейтингу
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
: пошук :
 
: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
В НТУУ «КПІ» відбулася регіональна нарада-семінар з питань організації вступної кампанії 2016 року
20-11-2015

19 листопада в НТУУ «КПІ» відбулася регіональна нарада-семінар з питань організації і проведення прийому вступників до ВНЗ усіх форм власності та підпорядкування у 2016 році.

Участь у нараді, що проходила в залі Центру культури і мистецтв КПІ, взяли проректори і відповідальні секретарі приймальних комісій вишів Києва, а також Київської, Житомирської, Чернігівської, Черкаської та Вінницької областей. Головував на ній перший проректор університету академік НАН України Юрій Якименко.

Це друга нарада-семінар з п’яти, що мають пройти по регіонах країни для того, щоб донести до представників університетів відповідних областей докладну інформацію щодо конкретних аспектів майбутньої вступної кампанії.

На нараді виступили очільники кількох підрозділів Міністерства освіти і науки України, Українського центру зовнішнього оцінювання якості освіти та ДП «Інфоресурс».

Розпочалися ці виступи з ґрунтовної доповіді директора департаменту вищої освіти МОН Олега Шарова. Ця кампанія матиме особливості, оскільки практично на всіх її етапах приймальні комісії чекають доволі багато змін, оскільки, за словами доповідача, саме в 2016 році забезпечуватиметься повна імплементація у вступній кампанії Закону України «Про вищу освіту» в редакції 2014 року.
«Частину цих норм було вже впроваджено в 2015 році, – зауважив він, – але значну частину не було імплементовано хоча б тому, що дуже швидко після набуття чинності цього Закону в умови прийому дещо просто не встигли включити, а деякі його норми набирають чинності з 1 січня 2016 року».

На новаціях, які привнесуть у вступну кампанію ці норми, зосереджували увагу й інші доповідачі. Докладніше про них – дивись приєднані файли.
Закінчилася нарада відповідями представників МОН на численні запитання слухачів.

Завантажити матеріали наради (ЗНО 2016, ЄДЕБО, Регіональні наради-семінари “Вступ 2016”):

: анонси :
: акценти :
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
(044) 290-41-24
(044) 290-41-24 (*122)
факс:
(044) 290-41-24
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів