Катерина Амосова: Перевірку в НМУ імені О. О. Богомольця організували як засіб покарання університету, який не побоявся піти проти чиновників « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Зовнішнє оцінювання
Рейтинги ЗВО України
Світові рейтинги ЗВО
Інформація
ЗВО України
ТОП-10 ЗВО України
Інформація для рейтингу
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
: пошук :
 
: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
Катерина Амосова: Перевірку в НМУ імені О. О. Богомольця організували як засіб покарання університету, який не побоявся піти проти чиновників
18-11-2015

Національний медичний університет імені О. О. Богомольця звернувся до Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка з проханням призупинити роботу комісії з перевірки вишу до виходу з відпустки Міністра охорони здоров’я України Олександра Квіташвілі. Про це заявила ректор університету Катерина Амосова під час прес-конференції в інформаційному агентстві "Інтерфакс-Україна".

Катерина Амосова: Перевірку в НМУ імені О. О. Богомольця організували як засіб покарання університету, який не побоявся піти проти чиновників
Фото з сайту НМУ

"Перевірка не закінчилася, але вже ясно, що суттєвих порушень в університеті не виявлено. З деякими положеннями Акту перевірки, ми погоджуємось, і працюватимемо над недоліками, але ці звинувачення, як правило стосуються діловодства. А щодо перевищення повноважень та незаконних дій, усі пояснення і документи надані до МОЗ України ", – сказала ректор.

Водночас, на думку Катерини Амосової, перевірка проходила вибірково. Вона вважає, що з самого початку перевірку організували як засіб покарання університету, який не побоявся піти проти чиновників, подав на міністерство в суд і виграв його.

"У відповідь нас вирішили репресувати. Це сучасна справа лікарів. Перевірка з самого початку замислювалася для зміни ректора на більш зручну та слухняну фігуру. Проте ця спроба рейдерського захоплення провалилася", – заявила Катерина Амосова.

Вона зазначила, що в першого заступника міністра Олександри Павленко є прямий конфлікт з нею особисто і з трудовим колективом університету. "Не чекаючи на висновки комісії, Павленко вже анонсувала кадрові зміни у виші, що підкреслює її за ангажованість", – підкреслила ректор.

Катерина Амосова нагадала, що перевірка ще не закінчилася. У Міністерства є 10 днів, щоб опрацювати заперечення вузу. Лише після цього будуть зроблені висновки. "Однак це мають бути висновки Міністра, а не його першого заступника", – наголосила ректор.

Аби уникнути упередженого ставлення, представники вишу передали в Кабінет Міністрів України клопотання призупинити дію комісії з перевірки, поки не вийде з відпустки міністр Олександр Квіташвілі.

На думку адвоката Валентина Гвоздія, який брав участь у підготовці заперечень, жодних юридичних підстав для організаційних чи кадрових висновків немає.

"Ми детально вивчили акт. Цей документ не містить жодних фактів серйозних порушень. Не виявлено фактів нанесення шкоди університету або фактів перевищення адміністрацією університету своїх повноважень", – наголосив адвокат.

Якщо заперечення НМУ імені О. О. Богомольця не буде прийняте Міністерством по суті, ректор вишу висловила готовність звернутися до суду.

Додатково:


НМУ імені О.О. Богомольця: МОЗ України надав три варіанти Акту про результати однієї Комплексної перевірки університету...

Відкрите звернення студентської спільноти НМУ імені О.О. Богомольця

Заява Наглядової ради НМУ імені О.О. Богомольця: Звертаємося до МОЗ України з вимогою припинити безпідставний тиск на керівництво НМУ

Конференція трудового колективу НМУ імені О.O. Богомольця: більшістю голосів на посаду ректора Університету обрано Амосову К.М.

НМУ імені О.О.Богомольця: Маємо повідомити студентську спільноту про те, що є великі ризики щодо вчасного вручення дипломів

: анонси :
: акценти :
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
(044) 290-41-24
(044) 290-41-24 (*122)
факс:
(044) 290-41-24
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів