Сумський державний університет прийнято до IREG Observatory « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Зовнішнє оцінювання
Рейтинги ЗВО України
Світові рейтинги ЗВО
Інформація
ЗВО України
ТОП-10 ЗВО України
Інформація для рейтингу
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
: пошук :
 
: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
Сумський державний університет прийнято до IREG Observatory
29-10-2015

Сумський державний університет став членом престижної міжнародної асоціації з оцінювання якості вищої освіти

Сумський державний університет увійшов до Міжнародної асоціації «IREG Observatory on Academic Ranking and Excellence» зі штаб-квартирою в Брюселі.

За СумДУ проголосувала переважна більшість членів Асоціації. До Асоціації входять провідні університети Європи та світу, міжнародні та національні агенції з питань якості вищої освіти, міжнародні рейтингові агентства та інші організації, які проводять дослідницьку та аналітичну роботу з питань якості вищої освіти, займаються безпосередньо оцінюванням діяльності ВНЗ.

«Сумський державний університет є одним із кращих класичних вищих навчальних закладів України. Я впевнена, що СумДУ як повноправний член Асоціації зробить значний внесок у розвиток та вдосконалення стандартів якості в освіті», – зазначила Олеся Линовицька, представник України у Виконавчому комітеті Асоціації, директор центру «Євроосвіта», що опікується національним рейтингом університетів «Топ-200 Україна».

Сумський державний університет очікує від членства в Асоціації доступ до існуючого наробку ключових експертів світу з оцінювання якості вищих навчальних закладів та долучення до вироблення та імплементації нових стандартів якості у вищій освіті.

Нагадаємо: Національний гірничий університет став першим українським вищим навчальним закладом, представленим в організації IREG Observatory.

Довідка: На другому скликанні Міжнародної Експертної Групи по Ранжируванню (IREG) в Берліні «Методологія й стандарти якості рейтингів», організованого Центром розвитку вищої освіти (CHE) (Германія), Інститутом політики в області вищої освіти (США), СЕПЕС ЮНЕСКО (Бухарест, Румунія) учасниками з 19 країн було розроблено Берлінські принципи ранжирування вищих навчальних закладів. Центр «Євроосвіта» підписав й розділяє ці принципи.За інформацією:
euroosvita.net,
sumdu.edu.ua
Додатково:


СумДУ запустив у відкритому доступі новий дистанційний курс з навчальної дисципліни «Патологічна фізіологія»

СумГУ удерживает лидерство среди украинских вузов по выполнению научных заказов предприятий

СумДУ успішно пройшов престижний міжнародний аудит QS STARS

Сумський державний університет з моніторинговим візитом відвідали представники Національного академічного рейтингу «ТОП-200 Україна»

Керівник проекту "ТОП-200 Україна" взяла участь у Інформаційному дні «ГОРИЗОНТ 2020: Навколишнє середовище, клімат»

Голова оргкомітету Національного академічного рейтингу ТОП 200 Україна Олеся Линовицька взяла участь у діловій зустрічі із делегацією НАТО

: анонси :
: акценти :
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
(044) 290-41-24
(044) 290-41-24 (*122)
факс:
(044) 290-41-24
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів