Кар’єр-центр ЖДУ ім.І.Франка проводить анонімне анкетування випускників « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Зовнішнє оцінювання
Рейтинги ЗВО України
Світові рейтинги ЗВО
Інформація
ЗВО України
ТОП-10 ЗВО України
Інформація для рейтингу
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
: пошук :
 
: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
Кар’єр-центр ЖДУ ім.І.Франка проводить анонімне анкетування випускників
28-09-2015

Дослідження фахівців, які вийшли на ринок праці, згідно гіпотези Кар’єр-центру ЖДУ ім. І. Франка, дозволить найкраще оцінити відповідність отриманої освіти в університеті реальним потребам ринку та отримати пропозиції щодо можливих способів покращення якості навчання.

Відтак, в анкеті пропонують оцінити рівень отриманих знань, наскільки навчання в університеті сприяло подальшому працевлаштуванню, чи планують працювати за фахом й надалі, якій складові знань в університеті необхідно приділяти більше уваги для кар’єрного успіху у тій чи іншій спеціальності. Також випускників ЖДУ просять вказати, чи зустрічалися вони з проявами корупції в університеті, чи проживали в гуртожитку і як можуть оцінити проживання в гуртожитку, що стало вирішальним фактором під час вступу до університету.

Очікується, що в анкетуванні візьмуть участь випускники усіх спеціальностей. Опитування проводиться шляхом розповсюдження анкети через різні соціальні мережі, а також зведену базу випускників ЖДУ ім. І. Франка із актуальними контактними даними. Дослідження думки випускників університету буде проводитись з вересня 2015 по червень 2016 року. Проміжні результати анкетування оголосять у грудні поточного року.

Кар’єр-центр ЖДУ є свідомим факту недостатньої репрезентативності вибірки та обмежень обраного методу стосовно достовірності даних. Проте вважає, що результати будуть достатніми у перших припущеннях для аналізу та висновків, зокрема для визначення ключових проблем та пріоритетних напрямків їх вирішення.

Додатково:

Рейтинг університетів України III, IV рівнів акредитації Топ-200 Україна у 2015 році

: анонси :
: акценти :
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
(044) 290-41-24
(044) 290-41-24 (*122)
факс:
(044) 290-41-24
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів