З 1 вересня у ВНЗ буде введена академічна автономія « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Зовнішнє оцінювання
Рейтинги ЗВО України
Світові рейтинги ЗВО
Інформація
ЗВО України
ТОП-10 ЗВО України
Інформація для рейтингу
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
: пошук :
 
: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
З 1 вересня у ВНЗ буде введена академічна автономія
18-08-2015

Українські ВНЗ з 1 вересня зможуть самі формувати освітні програми.Як інформує Сімейний портал, про це в ефірі телеканалу "112 Україна" заявив глава Міністерства освіти й науки України Сергій Квит.

"З 1 вересня буде багато змін в організації навчального процесу, тому що ми вводимо академічну автономію і це означає, що створення освітніх програм - це справа самого університету, і університет може створити такі освітні програми, які не має інший університет, вони можуть бути не є стандартними на всю країну, а можуть залежати від можливостей, від якості самого університету. Це дуже важливо", - заявив міністр.

За його словами, багато університетів уже цього року перейдуть на меншу кількість годин.

"Навчальне навантаження викладача буде не 900 годин, а 600 годин у рік. Це означає, що цей викладач буде мати можливість і час для того, щоб займатися науковою працею, публікуватися, їздити на конференції та інше.

Це у свою чергу спричиняє зменшення аудиторного навантаження для самих студентів, які повинні вибирати значне число курсів і для того, щоб це робити. Отут уже починаються проблеми, наші університети поки не мають такої практики, яким образом студентам презентувати ці курси, щоб вони туди реально записалися, щоб визначились що їм цікаво, що не цікаво.

Це конкуренція між викладачами, конкуренція між кафедрами і як це робити, коли це робити? Я відразу скажу, що оптимально це робити в березні, запис на вибіркові курси та інше. Це спричиняє дуже великі зміни в організації навчального процесу. Студент втягується, він стає відповідальним за формування свого дизайну навчання, це дуже важливо", - додав Квит.

: анонси :
: акценти :
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*147)
факс:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*122)
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів