НБУ віддасть свої ВНЗ Міністерству освіти « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Зовнішнє оцінювання
Рейтинги ЗВО України
Світові рейтинги ЗВО
Інформація
ЗВО України
ТОП-10 ЗВО України
Інформація для рейтингу
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
: пошук :
 
: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
НБУ віддасть свої ВНЗ Міністерству освіти
6-07-2015

Українська академія банківської справи та Університет банківської справи, що раніше перебували в управлінні НБУ, з 1 вересня цього року передаються до Міністерства освіти та науки України.

Відповідне рішення закріплено розпорядженням Кабінету міністрів України №666-р від 24 червня, повідомляє прес-служба Національного банку України (НБУ).

Згідно з повідомленням, таке рішення обумовлене планом реформування Нацбанку в частині позбавлення від виконання невластивих центральному банку функцій.

Як пояснив директор Департаменту персоналу НБУ Роман Борисенко, Нацбанк забезпечить фінансування навчання студентів, аспірантів та докторантів, які розпочали навчання за кошти НБУ в попередні роки.

Навчання студентів, аспірантів та докторантів першого року фінансуватиметься з бюджету за кошти, передбачені для Міносвіти.


----------------------------------------------------

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ


від 24 червня 2015 р. № 666-р
Київ

Про передачу цілісних майнових комплексів
вищих навчальних закладів до сфери управління
Міністерства освіти і науки


1. Передати з управління Національного банку до сфери управління Міністерства освіти і науки цілісні майнові комплекси Університету банківської справи Національного банку України (м. Київ) (код згідно з ЄДРПОУ 34716922) та Державного вищого навчального закладу “Українська академія банківської справи Національного банку України” (код згідно з ЄДРПОУ 23635020).

2. Взяти до відома, що:

Університет банківської справи Національного банку України (м. Київ) розміщується в приміщеннях будівлі по вул. Андріївській, 1, у м. Києві;

студенти, аспіранти та докторанти, які вступили до зазначених у пункті 1 цього розпорядження вищих навчальних закладів до 2015 року та навчаються за рахунок коштів Національного банку, продовжують навчання за рахунок таких коштів.

3. Міністерству освіти і науки:

1) забезпечити з 1 вересня 2015 р. фінансування навчання студентів, аспірантів та докторантів першого року навчання у межах бюджетних призначень, передбачених Міністерству освіти і науки для підготовки кадрів;

2) разом з Національним банком затвердити протягом місяця план заходів щодо передачі цілісних майнових комплексів зазначених у пункті 1 цього розпорядження вищих навчальних закладів та подальшого функціонування таких закладів.


Прем’єр-міністр України
А. ЯЦЕНЮКЗа інформацією:
kmu.gov.ua,
theinsider.ua

: анонси :
: акценти :
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
(044) 290-41-24
(044) 290-41-24 (*122)
факс:
(044) 290-41-24
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів