До гуртожитків ЧНУ ім. Ю. Федьковича обмежили доступ « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Зовнішнє оцінювання
Рейтинги ЗВО України
Світові рейтинги ЗВО
Інформація
ЗВО України
ТОП-10 ЗВО України
Інформація для рейтингу
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
: пошук :
 
: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
До гуртожитків ЧНУ ім. Ю. Федьковича обмежили доступ
14-03-2015

Відтепер потрапити в гуртожиток може лише студент університету чи його близькі родичі

Гуртожитки Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича переведено в режим підвищеної безпеки. Для того, аби уникнути загрози життю чи здоров’ю студентів, в гуртожитки відтепер пускатимуть тільки студентів університету та їхніх найближчих родичів.

Такі заходи вжили зважаючи на події в інших містах України, зокрема в Одесі та Харкові, розповідає ректор університету Степан Мельничук.

За словами ректора, в гуртожитки не пускатимуть виключно посторонніх осіб, при цьому до студентів ставитимуться з розумінням. До прикладу, якщо студенти з однієї групи проживають в різних гуртожитках, відвідувати одне одного їм дозволять.

Як повідомляє телеканал "Чернівці", пропозицію щодо обмеженого доступу висунуло керівництво студмістечка.

- Посторонні особи можуть пронести вибухонебезпечні пристрої чи зброю. Тому я подав на ім’я ректора заяву про таке обмеження доступу до гуртожитків. Можуть приходити близькі родичі – це мама, тато, сестра, дід та баба, - розповідає директор студмістечка ЧНУ ім. Ю. Федьковича Микола Кирилюк.

Самі ж студенти, які проживають в гуртожитках, до нових правил ставляться не дуже схвально: нарікають на відсутність можливості запросити в гості друзів.

Поки що рішення про обмежений доступ залишається тимчасовим. Найближчим часом ректор університету планує зустрітись із студентами, аби обговорити всі "за" і "проти" даного питання.

Додатково:


Викладачі ЧНУ ім. Юрія Федьковича розробили стратегію розвитку Чернівецької області

МОН: Щодо забезпечення безпеки вихованців, учнів та студентів

: анонси :
: акценти :
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
(044) 290-41-24
(044) 290-41-24 (*122)
факс:
(044) 290-41-24
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів