Лілія Гриневич: «Примирення – це ключове слово для нашого майбутнього» « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Зовнішнє оцінювання
Рейтинги ЗВО України
Світові рейтинги ЗВО
Інформація
ЗВО України
ТОП-10 ЗВО України
Інформація для рейтингу
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
: пошук :
 
: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
Лілія Гриневич: «Примирення – це ключове слово для нашого майбутнього»
27-02-2015

Голова Комітету Лілія Гриневич взяла участь у відкритті Форуму громадських ініціатив «Примирення в українському суспільстві: на шляху до широкого суспільного діалогу", що проходить в Києві 26 ‑ 27 лютого 2015 р.

У своєму виступі перед учасниками заходу Голова Комітету зазначила: «Нам необхідно будувати горизонтальні стосунки, щоб допомогти людям зрозуміти свою ідентичність, забезпечити право людині будь-якою національності почувати себе впевнено у власній країні – Україні».

«Примирення – це ключове слово для нашого майбутнього. А освіта - це один із шляхів до примирення. Знання історії своєї держави, здатність до критичного осмислення інформації, розуміння своєї ідентичності та спільні цінності - ось основа для примирення» - зауважила Лілія Гриневич.

Форум організовано Інститутом з міжнародного співробітництва Німецької асоціації народних університетів (DVV International) та громадською організацією «Інформаційно-дослідний центр «Інтеграція та розвиток».

Захід підводить підсумки проекту «Спільне майбутнє українського суспільства після Майдану. Сприяння взаєморозумінню і співпраці у запобіганні конфліктів», який був реалізований за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини, з серпня 2014 року.

Метою проекту було підвищити потенціал лідерів місцевих громад, представників органів місцевого самоврядування з різних регіонів України, у сфері вирішення і запобігання конфліктів у багатокультурному суспільстві за допомогою активізації міжрегіонального та міжкультурного діалогу і популяризації культурного розмаїття на місцевому, регіональному та міжрегіональному рівні як основи для формування демократичного суспільства та успішного місцевого розвитку.


Додатково:

З нового навчального року у школах Буковини запровадять молитви на лінійках

Как рассказать детям о войне?

: анонси :
: акценти :
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*147)
факс:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*122)
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів