В КНТЕУ відбулося засідання Ради ректорів Київського вузівського центру ВНЗ « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Зовнішнє оцінювання
Рейтинги ЗВО України
Світові рейтинги ЗВО
Інформація
ЗВО України
ТОП-10 ЗВО України
Інформація для рейтингу
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
: пошук :
 
: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
В КНТЕУ відбулося засідання Ради ректорів Київського вузівського центру ВНЗ
17-01-2015

14 січня 2015 року в КНТЕУ відбулося чергове засідання Ради ректорів Київського вузівського центру вищих навчальних закладів. Вів засідання голова Ради ректорів Куліков Петро Мусійович, ректор КНУБА.

В КНТЕУ відбулося засідання Ради ректорів Київського вузівського центру ВНЗ


Цього разу в засіданні Ради взяло участь широке представництво МОНУ, зокрема з доповідями виступили – заступник міністра освіти Дніпров Олексій Сергійович, директор департаменту вищої освіти Коровайченко Юрій Миколайович, директор департаменту економіки та фінансування Даниленко Світлана Василівна, голова державної інспекції навчальних закладів України Гурак Руслан Васильович. В обговоренні взяли участь – директор юридичного департаменту Кравченко Ольга Олександрівна, начальник управління ліцензування, акредитації та нострифікації Шевцов Андрій Гаррієвич та ін.

Основною темою обговорення керівництвом ВНЗ стала реалізація положень нового Закону України "Про вищу освіту".

В рамках порядку денного заходу розглядалася низка актуальних питань, які пов’язані із забезпеченням внесення змін до законодавчих актів щодо скорочення чисельності працівників бюджетної сфери, виплати стипендій, зарплати, розміщення коштів на рахунках державних банківських установ, сумісництво, встановлення обмеження заробітної плати працівникам вищих навчальних закладів, питання пов’язані зі студентством із окупованих територій та нові умови прийому до ВНЗ у 2015 році.

Крім того, на засіданні до складу Ради було прийнято в.о. директора Інституту вищої освіти НАПНУ Калашнікову Світлану Андріївну та в.о. ректора Національного університету ДПС України Пашка Павла Володимировича.

Наприкінці засідання новообраний голова Державної інспекції навчальних закладів України Гурак Руслан Васильович доповів про основні напрями роботи Держінспекції у новому році.

Зокрема, він зазначив, що триває робота над створенням двох робочих груп із підготовки методології проведення інспекторами державного (нагляду) контролю за діяльністю навчальних закладів та над напрацюванням нормативно-правових актів для забезпечення обговорення змін до проекту Закону України Про освіту та Положення про ДІНЗ України.

Крім того, голова ДІНЗ України поінформував про заходи Державної інспекції, які проводяться з представниками вищих навчальних закладів щодо реалізації норм Закону України «Про вищу освіту» та внесення даних до Єдиної державної електронної бази з питань освіти.


За інформацією:
knteu.kiev.ua,
dinz.gov.ua
Додатково:

Основні ризики п. 9 Прикінцевих положень Закону України «Про державний бюджет України на 2015 рік»

Про внесення змін і визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України

Інтерв’ю заступника Голови ДІНЗ України: «Говорити про докорінну зміну взаємовідносин між суб’єктом і об’єктами інспектувань не варто...»

У ДІНЗ України, окрім удосконалення механізмів інспектування ВНЗ, розглянули питання щодо діяльності Національного агентства з якості вищої освіти

Про затвердження Порядку державного інспектування навчальних закладів

Адміністратор ЄДЕБО: Щодо укладення договорів про надання технічних послуг на 2015 рік

: анонси :
: акценти :
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
(044) 290-41-24
(044) 290-41-24 (*122)
факс:
(044) 290-41-24
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів