На всеукраїнському форумі обговорили проблеми працевлаштування молоді « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Зовнішнє оцінювання
Рейтинги ЗВО України
Світові рейтинги ЗВО
Інформація
ЗВО України
ТОП-10 ЗВО України
Інформація для рейтингу
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
: пошук :
 
: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
На всеукраїнському форумі обговорили проблеми працевлаштування молоді
15-12-2014

Пошуки першого робочого місця, невідповідність рівня та якості отриманої освіти професійним обов’язкам, відсутність досвіду роботи, неспівмірність запитів молоді та пропозиції роботодавців посилюють напруження на ринку праці.

Невирішені проблеми працевлаштування призводять до зростання безробіття серед молоді та зниження рівня життя, спонукають до трудових міграцій, спричиняють втрату мотивації до праці, зміну структури ціннісних орієнтацій й падіння престижності легальної зайнятості.

З огляду на це зростає необхідність підвищити захист права на працю молодих людей, інформувати про інноваційні методики у профорієнтації, спонукати до усвідомленого вибору професії й створення ефективних механізмів зайнятості молоді.

12 грудня в Києві на НСК «Олімпійський» відбувся Всеукраїнський форум, спрямований на вирішення питання зайнятості молоді, розв'язання проблем безробіття молоді, зокрема її працевлаштування на перше робоче місце.

Участь у роботі форуму взяли лідери молодіжних громадських об’єднань, діяльність яких спрямована на реалізацію молодіжних ініціатив у трудовій сфері, представники профспілок, студентського самоврядування, міжнародних організацій, студенти, учні ПТНЗ, ЗМІ тощо. Від виконавчого апарату ЦК Профспілки працівників освіти і науки України у обговоренні актуальних питань взяли участь завідувач відділу студентської молоді Маргарита Майорова та завідувач відділу інформаційно-аналітичного забезпечення та комунікацій Інна Михальченко.

Учасники заходу працювали у чотирьох секціях за напрямами:

  • профкар’єра – інновація у профорієнтації;

  • альтернативні напрями розвитку самозайнятості молоді;

  • шляхи поліпшення механізмів просування інтересів молоді на ринку праці України, зокрема в частину забезпечення першим робочим місце;

  • вища освіта крізь призму праці.

Молодь разом з доповідачами від Міністерства молоді та спорту, Департаменту освіти і науки, молоді та спорту КМДА, Київського міського центру зайнятості обговорювали означені проблеми, аналізували нормативні документи й напрацьовували резолюючі документи форуму. Від профспілок були надані рекомендації до резолюції форуму, де вказано основні аспекти, над якими повинні працювати разом держава і громадські організації задля поліпшення ситуації із зайнятістю найбільш активної та прогресивної частини суспільства.

Підбиваючи підсумки роботи учасники заходу наголошували, що забезпечення молодих людей першим робочим місцем сприятиме підвищенню якості підготовки майбутніх фахівців з урахуванням реальних потреб ринку праці.

Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки

: анонси :
: акценти :
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*147)
факс:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*122)
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів