В НТУУ «КПІ» відбулась нарада представників промислового комплексу Києва « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Зовнішнє оцінювання
Рейтинги ЗВО України
Світові рейтинги ЗВО
Інформація
ЗВО України
ТОП-10 ЗВО України
Інформація для рейтингу
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
: пошук :
 
: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
В НТУУ «КПІ» відбулась нарада представників промислового комплексу Києва
12-12-2014

10 грудня в НТУУ «КПІ» відбулася розширена нарада керівників Департаменту промисловості та розвитку підприємництва КМДА, членів Президії ради директорів підприємств, установ та організацій м.Києва, а також заступників голів районних у м.Києві державних адміністрацій.Її метою було ознайомлення керівників відповідних столичних служб і підприємств з розробками інженерів і науковців університету, за допомогою яких можна модернізувати і зробити ефективнішім роботу міського комунального господарства, а також з тими, які можна впровадити у виробництво на київських підприємствах, повідомляє прес-служба університету.

Це вже другий за останні кілька тижнів візит представників столичної влади в НТУУ «КПІ» – перший відбувся 20 листопада. Щоправда тоді він проходив у значно вужчому форматі й був фактично першим знайомством нових міських очільників з науковцями КПІ та їх можливостями. Тепер з потенційно цікавими для столиці, її районів та великих підприємств розробками політехніків знайомилося значно ширше коло осіб. Тому і розпочалася зустріч з відвідування виставкового залу Наукового парку «Київська політехніка», де з прототипами виробів і розробками, повністю готовими для впровадження у виробництво, зокрема й тими, які були відзначені на останньому фестивалі-конкурсі «Sikorsky Challenge 2014», гостей ознайомили проректор університету з наукової роботи академік НАН України Михайло Ільченко та їхні автори.

Після наочної демонстрації потенціалу університету та спроможності його науковців допомогти місту у подоланні численних проблем, учасники зустрічі перейшли до зали Адміністративної ради, де відбулася нарада щодо шляхів налагодження співпраці. Вів її ректор КПІ академік НАН України Михайло Згуровський. Розпочалася нарада з докладної презентації Наукового парку «Київська політехніка» – зробив її директор з питань інтелектуальної власності Ярослав Кологривов. Розповідаючи про нормативну базу, напрями діяльності та партнерів Наукового парку, він зупинився й на останніх проектах, які реалізуються в цьому середовищі, зокрема, про розробки безпілотного літального апарату «Spectator»; наносупутника «PolylTAN-2» для освітнього, наукового і технологічного застосування; організацію серійного виробництва металокерамічних рентгенівських трубок нового покоління з використанням нанокомпозитних матеріалів; проекти «Intel CamTouch» (інтерактивні дошки) і «TechnoEyes» (пристрої для людей, позбавлених зору) й роботи в галузі інформатизації та кібернетичної безпеки.

Затим з короткою інформацією про розробки своїх підрозділів у галузі енергозбереження та енергоефективністі виступили декан теплоенергетичного факультету Євген Письменний, декан факультету електроенерготехніки та автоматики Олександр Яндульський і директор інститут енергозбереження та енергоменеджменту Сергій Денисюк. Про розробки в галузі водоочищення, якими, до речі, займаються в НТУУ «КПІ» фахівці 10 факультетів і інститутів, проінформував також учасників зустрічі керівник програми «Чиста вода» завідувач кафедри екології та технології рослинних полімерів інженерно-хімічного факультету професор Микола Гомеля.

Це далеко не всі проекти, які могли б зацікавити столицю. Адже сьогодні, як зауважив Михайло Згуровський, у фахівців університету є сімдесят дві готові до впровадження розробки.

Після презентацій учасники наради обмінялися думками щодо подальшої спільної роботи.

Підсумки зустрічі підбив ректор НТУУ «КПІ» Михайло Згуровський: «Ми з вами маємо вже немалий досвід співпраці у виконанні різних робіт, але це відбувалося на основі прямих зв’язків. Вони, звичайно, потрібні і мають залишатися. Але системної організації розвитку нашого мегаполісу ми поки що не мали. Ми вивчаємо в КПІ, як це робиться у світі, вже накопичили певну інформацію і намагаємося сформувати подібну модель і для нас. Тому пропонуємо перейти до системної роботи в цьому напрямі... Місто, маючи свою стратегію розвитку, повинно визначити цілу низку пріоритетів і тоді ми зможемо разом сконцентруватися на вирішенні конкретних проблем».

: анонси :
: акценти :
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
(044) 290-41-24
(044) 290-41-24 (*122)
факс:
(044) 290-41-24
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів