НАНУ: Засновано новий англомовний науково-технічний журнал «Mathematical Modeling and Computing» « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Зовнішнє оцінювання
Рейтинги ЗВО України
Світові рейтинги ЗВО
Інформація
ЗВО України
ТОП-10 ЗВО України
Інформація для рейтингу
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
: пошук :
 
: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
НАНУ: Засновано новий англомовний науково-технічний журнал «Mathematical Modeling and Computing»
4-12-2014

З метою популяризації серед світової спільноти вітчизняних наукових досягнень в галузі матема тичного моделювання процесів тепло- і масоперенесення, Центром математичного моделювання Інституту прикладних проблем механіки і математики ім.Я.С.Підстригача НАН України та Національним університетом «Львівська політехніка» засновано новий англомовний науково-технічний журнал «Mathematical Modeling and Computing».

НАНУ: Засновано новий англомовний науково-технічний журнал «Mathematical Modeling and Computing»


Практичні проблеми прогнозування змін оточуючого середовища, оптимізація й керування технологічними процесами у сучасному виробництві, а також розробка новітніх інформаційних технологій та створення зразків нової техніки вимагають інтенсивного розвитку комплексних досліджень в галузі математичного та комп’ютерного моделювання складних неперервно-дискретних систем.

Математичне моделювання разом з інформаційними технологіями уможливлюють теоретичне вивчення закономірностей розвитку таких систем, а також розробку раціональних та оптимальних режимів їх використання.

Заснування журналу, в якому висвітлюватимуться останні досягнення в галузі математичного моделювання та інформаційних технологій, зокрема публікації оригінальних й оглядових робіт, сприятиме координації та поглибленню фундаментальних і прикладних досліджень складних неперервно-дискретних систем та процесів, а також подальшому розвитку на цій основі новітніх міжнародних технологій збору, збереження, обробки та передачі інформації.

До Редакційної колегії журналу «Mathematical Modeling and Computing» залучено відомих зарубіжних та вітчизняних учених, які є провідними фахівцями в галузі математичного моделювання процесів масоперенесення.

Редакційна колегія запрошує до співпраці наукових та інженерно-технічних працівників, викладачів вищих навчальних закладів, докторантів–усіх, чиї наукові інтереси відповідають профілю журналу. Обсяг статей–до 15 сторінок.

Періодичність виходу журналу – 2 рази на рік.
Веб-сайт журналу http://www.jmmc.lp.edu.ua/
E-mail редакції: jmmc@lp.edu.ua

Додатково:

НАНУ: Національна бібліотека України імені В.І. Вернадського надає доступ до провідних світових баз даних наукової інформації

На сайті НАНУ відкрито розділ: "Коментарі Академії до актуальних питань науки, що обговорюються у засобах масової інформації"

Аналітика: "Формування наукового світогляду та популяризація наукових знань: проблеми, ризики, перспективи"

: анонси :
: акценти :
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*147)
факс:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*122)
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів