В НМУ ім.. О.О.Богомольця відбувся інформаційний день “Горизонт 2020. Можливості участі для освітніх та науково-дослідних установ України” « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Зовнішнє оцінювання
Рейтинги ЗВО України
Світові рейтинги ЗВО
Інформація
ЗВО України
ТОП-10 ЗВО України
Інформація для рейтингу
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
: пошук :
 
: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
В НМУ ім.. О.О.Богомольця відбувся інформаційний день “Горизонт 2020. Можливості участі для освітніх та науково-дослідних установ України”
3-12-2014

03 грудня 2014 року в Національному медичному університеті імені О.О. Богомольця відбувся інформаційний день “Горизонт 2020. Можливості участі для освітніх та науково-дослідних установ України”.

Подія відбулася за ініціативи Центру міжнародних проектів "Євроосвіта" (Національний академічний рейтинг університетів України) та Національного інформаційного центру зі співробітництва з ЄС у сфері науки і технологій (НІП України) за підтримки адміністрації університету.

Захід відкрила ректор Національного медичного університету імені О.О.Богомольця, член-кореспондент НАМН України, професор К.М. Амосова.

В НМУ ім.. О.О.Богомольця відбувся інформаційний день   “Горизонт 2020. Можливості участі для освітніх та науково-дослідних установ України”


В ході інформаційного дня було розглянуто такі питання:

- Горизонт 2020. Умови, пріоритети, реєстрація. Пріоритет Здоров’я;

- Практичний досвід з реалізації Рамкових проектів ЄС в провідних вишах України;

- Програма мобільності «Марії Складовської Кюрі»


В НМУ ім.. О.О.Богомольця відбувся інформаційний день   “Горизонт 2020. Можливості участі для освітніх та науково-дослідних установ України”


Під час заходу представники університету змогли отримати об’єктивну інформацію про наявні можливості щодо участі у конкурсах Рамкової Програми ЄС.


Додатково:

НІП України: Щодо реєстрації учасників програми «Горизонт 2020»

Інформація, що була використана під час укладання рейтингу університетів України

Представники Національного академічного рейтингу «ТОП-200 Україна» відвідали Хмельницький національний університет

: анонси :
: акценти :
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
(044) 290-41-24
(044) 290-41-24 (*122)
факс:
(044) 290-41-24
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів