22 жовтня 2014 року у Хмельницькому національному університеті у рамках міжнародного українсько-польського проекту «Розвиток польської освіти в Україні через підтримку кафедри слов’янської філології у Хмельницькому національному університеті», наданого Міністерством закордонних справ Польщі у контексті гранту «Співпраця в галузі громадської дипломатії у 2014 р.», відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Польська мова в українській освіті – перспективи в аспекті європейської інтеграції».На запрошення керівництва ХНУ навчальний заклад відвідали керівник проекту
Олеся Линовицька та прес-секретар Ігор Михайленко.
Вітаючи учасників конференції Олеся Линовицька зазначила, що запорукою поступального розвитку університету є співпраця із закордонними ВНЗ. Хмельницький національний університет, за її словами, є одним із лідерів серед вітчизняних ВНЗ по кількості реалізованих міжнародних проектів.
Фото з сайту ХНУ Традиційно наприкінці кожного навчального року Центр міжнародних проектів «Євроосвіта» за погодженням із Міжнародною наглядовою радою представляє академічний
рейтинг ВНЗ ІІІ та ІV рівнів акредитації «Топ-200 Україна».
Цього року Хмельницький національний університет значно поліпшив свою позицію, посівши 65 місце на противагу минулорічному 148-му. Фото з сайту ХНУНа брифінгу для ЗМІ Хмельниччини Олеся Линовицька розповіла про основні критерії визначення рейтингу, серед яких головними є оцінки науково-педагічного потенціалу ВНЗ та якості навчання, а також його міжнародне визнання та репутація закладу. Керівник проекту наголосила, що такий значний прорив ХНУ свідчить про величезну пророблену роботу. Головними досягненнями назвала: збільшення міжнародних
наукових проектів (зокрема, великі успіхи в європейській міжнародній програмі
«Tempus»), значні наукові здобутки (ХНУ займає 57 місце в Україні за кількістю публікацій у
Scopus) та чисельні перемоги студентів у олімпіадах та конкурсах. Зазначила, що не варто зупинятись на досягнутому і розвиватись далі, зі свого боку пообіцявши координувати ХНУ та консультувати його керівництво.
Фото з сайту ХНУ Під час брифінгу співробітники ЗМІ та гості також обговорили, яким чином реформи вищої освіти вплинуть на позиції навчальних закладів у рейтингу «Топ-200 Україна», розподіл бюджетних місць у ВНЗ та додаткові конкурсні умови для абітурієнтів.
Фото з сайту ХНУ В рамках програми робочого візиту до Хмельницького національного університету керівництво проекту «Топ-200 Україна» відвідало університетський навчальний музейно-виставковий центр «Історія та сучасність техніки»; факультет заочно-дистанційного навчання, післядипломної освіти та довузівської підготовки; центр інформаційного менеджменту та працевлаштування; університетську науково-виробничу базу; навчальний та науковий центр ХНУ SolidWorks; гуртожиток № 3, де ознайомилось з роботою студентської ради; зустрілось з випускниками ХНУ, які займають високі адміністративні посади та керують потужними підприємствами області.
Фото з сайту ХНУ Додатково:Керівник проекту "ТОП-200 Україна" взяла участь у семінарі «Автономія та відповідальність ВНЗ»Сумський державний університет з моніторинговим візитом відвідали представники Національного академічного рейтингу «ТОП-200 Україна»Рейтинг вищих навчальних закладів «Топ-200 Україна»Олеся Линовицька, керівник проекту «Топ 200 Україна»: "Можливості та досягнення українських університетів"